ChatLakTurk ıtiraf ve Dedikodu Scripti (Yeni)

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
S.a.

Bir ara forumu gezerken dedikodu scripti isteklerini görmüştüm, o zamandan beri vakip buldukça scripti yazmaya çalışıyordum.

Bugün bitti sanırım

Özellikleri;

* genel siteiçi sohbet sistemi
* beğeni sistemi
* duyuru sistemi
* mesaj şikayet sistemi
* yorum sistemi
* admin panelden konuyu açana veya sohbetteki yazana ban atma

vs. vs.

26.01.2013 Güncellendi...
( Otomatik ban eklendi. Yönetim panelinden kötü kelimeleri virgülle ayırarak giriyorsunuz. sohbet veya dedikodu yazanlar o kelimelerden herhangi birini bile kullansalar banlanıyorlar. Siz panelden banlananları görüp isterseniz açailirsiniz. )

ındirmek için Tıklayın

Script karşılığında bende bir güzellik yapıyım diyen olursa eğer, aşadaki linki sitelerine eklerlerse sevinirim.
Kod:
 <a href="http://www.cambalkon.tv" title="cam balkon">cam balkon</a>
Kurulum;

1-) ayarlar.php dosyasında

//----- Yönetim Paneli Ayarları --------------

$yonetim='yonetim'; //yonetim paneli klasörü
$user = "admin"; // kullanıcı adı
$pass = "admin"; // şifre

//---- Veritabanı Ayarları--------------------

$db_server = "localhost";
$db_adi = "dedikodu";
$db_kullanici_adi = "root";
$db_sifre = "";

bu kısımları kendinize göre ayarlayıp

2-) online.txt dosyasına (chmod 777) yazma hakkı verin.

3-) dedikodu-veritabani.sql dosyasını veritabanınıza yükleyin.

4-) Yönetim panelinde ayarlar kısmından gerekli ayarlarıda yaptıktan sonra da scripti kullanabilirsiniz.

varsayılan admin klasörünüz 'yonetim' dir.

kullanıcı adı: admin şifre: admin yazarak giriş yapabilirsiniz.

Hepsi Bu Kadar, Güle güle kullanın.

Allah'a emanet olun.

(R10'dan ChatLakTurk kardeşimize teşekkür ederiz)

Etiketler: ChatLakTurk scriptleri, dedikodu sohbet scripti indir, full sohbet, full itiraf modern script

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları