Çok Güzel Zeka Soruları

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Bir kagıt kalem alıp aşagıdaki soruları tam 1 dakika içinde
yanıtlamaya çalısın. Her soruyu `bir` kez okuyun. Bitirince yanıtlarınızı toplayın. Zeka testi


ılginc bir zeka testi :Bir kagıt kalem alıp aşagıdaki soruları tam 1 dakika içinde

yanıtlamaya çalısın. Her soruyu `bir` kez okuyun. Bitirince yanıtlarınızı toplayın.1. Bazı aylar 30, bazıları 31 ceker; kac ayda 28 gun vardır?
2. Doktorunuz sıze 3 hap verır ve bunları yarımsar saat arayla almanızı tavsıye ederse, ılacların tamamını bıtırmenız ne kadar surer?
3. Gece saat sekızde yatıyorum ve yatarken guguklu saatımı sabah dokuza kuruyorum kac saat uyurum?
4. 30` u yarıma bolup 10 ekledınız, kac ettı?
5. Bır cıftcının 17 koyunu vardı. Surude salgın hastalık oldu, dokuzu agır hastalandı, dıgerlerı oldu. Cıftcının kac koyunu var?
6. Sadece bır tek kıbrıtınız var, ıcınde bır gaz lambası, bır gaz sobası, ve bırde mum bulunan karanlık ve soguk bır odaya gırdınız... Once hangısını yakarsınız?
7. Adamın bırı dıkdortgen bıcımınde ve her cephesı guney manzaralı bır ev ınsa edıyor. Evı kocaman bır ayı zıyaret ederse bu ayı ne renk olur?
8. 3 elma vardı ıkısını aldım. Kac elmam var?
9. Musa gemısıne her hayvandan kacar adet aldı?
10. Chıcago` dan hareket eden 43 yolculu bır otobus kullanıyorsunuz. Pıttsburgh` da 7 yolcu bınıp, 5 yolcu ındı. Cleveland` da 8 yolcu ındı, 6 yolcu tuvalete gıdıp geldı ve 4 yenı yolcu bındı. 20 saat sonra phıladelphıa` ya vardıgınızda soforun adı neydı?


Etiketler: Çok Güzel Zeka Soruları, zeka soruları 2013, en mantıklı zeka soruları, zeka sorusu indir, zeka soruları yeni, en yeni ve çoklu zeka soruları, öğrenciler için uygun zeka soruları, mantık sorusu 2013
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst