Cübbeli Ahmet Hoca'ya Montajlı sevgi Kaseti Komplosu

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici

Sevgili arkadaşlar son günlerde Cübbeli Hoca ile ilgili çokça haberler yapıldı.

Verdiği bilgilere baktığımızda ne Adnan Oktar ne Zekeriya Beyaz ne de buna benzer din törpüleyiciler karşısında gerçek islami bilgileri verdiğini görmekteyiz.

Ayrıca Dinimizi yozlaştırmak isteyenlere karşı da eleştirilerini çekinmeden söylemektedir.

Tabi bunu yaptığı zaman da dinimizi yıkmak için komplolar kuranlar Cübbeli Hoca'yı halkın gözünde değersizleştirmek için türlü oyunlar, türlü fırıldaklar çevirmişlerdir.

1. Görüntülerde görünen kişi net olarak Cübbeli Ahmet Hoca değildir. Kafanın formu kaşlar burun kulaklar alın bunu açıkça ortaya koymaktadır.

2. Videoya teknik olarak müdahele edilmemiştir. Yani video çekimleri orjinal ve hamdır.

3. Videoda uzaktan sokakta görülen kişi cübbeli olabiliri fakat içeride kadınla birlikte gözüken kişi ise farklı biridir.

4. Çarşafın içerisinde gelen ve yüzü farkedilmeyen yine aynı şekilde Cübbeli Ahmet Hocanın yerine kullanılan figüran kişidir.

5. Olay çok önceden tezgahlanmış ve mizansen kurulmuştur. Bu şekilde daha önce infaz edilen cemaat imamları yerine şimdi kamera marifeti ile sergilenen tiyatral görüntüler seçilmiştir.

6. Olayın tamamen mizansen olduğu ortadadır.

Bunu bir haber sitesi dedlilelriyle ortaya koymuş biz de o haber sitesindeki bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Cübbeli Ahmet Hoca kaset iddialarına en iğrenç yorumda bulunan kişi Adnan Oktar'dı. Bu konuda Adnan Oktar şunları söylüyor.

Adnan Oktar’ın Harunyahya.TV’de yer alan açıklamalarında Cübbeli Ahmet Hoca’nın sevmek kasetiyle ilgili iddialar var. Video görüntülerini izlediğini kaydeden Adnan Oktar, videodaki kişinin Cübbeli olduğunu ve Cübbeli’nin görünmemek için binaya çarşaf içerisinden girdiğini söyledi.

Cübbeli Hoca değersizleştirilmek için yapılan saldırılardan bazıları

-Cübbeli Hoca Efendi Hazretlerine muhalefet ediyor
-Efendi Hazretlerini kendi eline almış
-Efendi Hazretlerini istediği gibi kullanıyor
-Cübbeli Hoca Hadis uyduruyor (Bu tutmayınca):
-Cübbeli Hoca hadisleri kafasına göre yorumluyor
-Sohbetlerinde tezatlık var
-Cübbeli Hoca yalan söylüyor

Cübbeli'nin Kaseti SAHTE!
Bilişim Teknik Ekibi raporunu emniyete sundu; kaset %100 sahte.
Haber merkezimizin aldığı bilgilere göre kamoyunda Cübbeli olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü ile ilgili kasetin ön incelemeleri tamamlandı. Alınan bilgilere göre Bilişim Teknik Ekibi araştırmalarını yaparak kasetin yüzde yüz sahte olduğunu rapor etti.


ışte Cübbeli'nin Dublörü!
Bilişim Teknik ekibinin kasetle ilgili yüzde yüz sahte raporunu vermesinin ardından yeni veriler ortaya çıkmaya başladı.

HaberdemCom'un elde ettiği resmi siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Görüntülerdeki dublörün Mahmut Ünlü'den oldukça uzun boylu olduğu ve burun yapısının tamamen farklı olduğu görünüyor.

ışte o görüntüAKP Cübbeli'ye Sırtını Döndü
Sözde insan ticareti yapıyor iddiasıyla Metris cezaevine gönderilen Cübbeli Ahmet Hoca'ya destekler büyüyerek devam ediyor.

ıçeriye alınışında cemaatinin genel seçimlerde Ak Parti'yi destekleyen kanattan tam destek gelmemesi bir hayli şaşırttı. Cübbeli Ahmet Hoca'ya destek veren bir kısım Saadet Partiler anlamlı bir mesaj yayınladılar.ışte o mesaj;

Görüyor musunuz ısmailağa'nın AK(cı) Cemaati! Cübbeli Ahmed Hoca'nın tutuklanmasına tepkiyi yine Milli Görüşçüler verdi, Yine Milli Görüşçüler sahip çıktı. Karşınızda iman sahibi, Hakk ile batılı, doğru ile yanlışı, iyi ile kötüyü ayırt edebilen ferasetli bir topluluk var. Unutmayın!

Ayrıca yine unutmayın ki; 28 şubat'tta siyonizmin dümenine girip, onların medyasının diliyle hareket edip, "Erbakan Hoca yüzünden baskılar gördük, Hocalarımız hapislerde" diye feryat edenlere şunu hatırlatalım. O zamanlar sözlerinin içinden cımbızla seçtikleri ve Allah kelamı olduğunu bildiğimiz sözlerden hapistelerdi. şimdi ise aşağılık iftiralarla, halkın nazarında tamamıyla itibarsızlaştırma hareketi var. 28 şubat'ın aşağılık yaratıkları bile, sizin "bunlar da bizden, bunlar da samimi müslümanlar" dediğiniz yaratıklardan daha şerefliymiş meğer!

Bana dokunmayan bin yıl yaşasın tavrıyla, "medreselerimize baskı yok, istediğimiz kadar açıyoruz, kıyafet baskısı yok" kafasıyla ümmete yapılan ezayı cefayı görmediniz! Sadece cemaat eksenli düşünüp büyük zulümlere garkolanları görmediniz. Keser döndü, sap döndü, gün geldi hesap döndü. Yıllarca kullanılmanın bedeli ödetiliyor. Yuvanız burası. Erbakan Hocam kafanız gözünüz yarılmadan gelin derken neyi kastetmiş anlamışsınızdır inşallah.

HaberdemCom - ÖZEL
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst