Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Yeni Makam Aracı

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhuriyetin kuruluşunun 89. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen resmi geçit törenlerine yeni makam aracıyla geldi. ışte üst düzey güvenlikli aracın özellikleri:

Araç Adı: Mercedes s600 Pullman Guard

Adedi: 2

Kurum: Cumhurbaşkanlığı

Fiyatı: 1 Milyon Euro - 2,3 Milyon Türk Lirası (Eski Parayla 2 Trilyon, 300 milyar TL)

Extra Masraf: Yüksek güvenlikli zırh vs. 400 000 Euro

Limuzin görünümlü Mercedes marka otomobil 5 ton ağırlığında. 12 silindirli makam aracı, ağır silahlara karşı zırhlı. Gül'ün yeni makam aracı, özellikle Türkiye'ye gelen yabancı konukların ağırlanmasında kullanılacak.

Mercedes-Benz S S600 Pullman'ın özellikleri

Güven ve kalitenin simgesi haline gelen Mercedes-Benz S serisi yeni modeli olan Pullman Guard, müşteri listesinde kraliyet mensüpları olan S600 Vagon özel olarak geliştirilmiş güvenlik önemleri nedeniyle tercih ediliyor.

Mercedes'in zırhlı S 600 Guard Pullman model limuzini, ihtişamlı makam araçları sınıfında yer alıyor. Görünümüyle ilk bakışta rakiplerinden ayırt edilebilen otomobil, "ıyi bir makam aracı nasıl olur?" sorusunun en iyi cevabı.

Araç aynı zamanda Rusya'nın eski Devlet Başkanı şimdiki Başbakanı Dmitri Medvedev'in de tercih ettiği araç olarak biliniyor.

S600 koruma seviyesi üst düzeyde bir araç

Araç, ordu standartlarındaki ufak ateşli silahlara ve el bombası dahil her türlü patlayıcıya dayanıklı. Lastikleri patlasa da yol alan otomobilin benzin deposu delinirse kendiliğinden deliği kapatıyor ve araçta yangın söndürme sistemi de bulunuyor.

Aracın geliştirilmesinde, güvenlik işinde uzman bir ekip görev alarak, üretimden çıkmış bir araca zırh plakaları takmak yerine, otomobil daha gelişme aşamasındayken, yani çıplak gövdesi üzerine zırh uygulanmış. Böylece zırh araç ile daha bütünleşmiş olurken Mercedes'in kalitesi korunmuş. Limuzin özelliğindeki araç, B6/B7 koruma seviyesiyle misafirlerini ağırlıyor.

5.5 litrelik bir 517 HP güze sahip motoru V12 silindirleri ile üzerindeki koruma ağırlıklarına rağmen hızı ve atikliği konusunda da göz dolduruyor.

Bu lüks limuzin aslında en üst seviye kalite ve konfora sahip. Özelliklerini inceleyen bir çok kişinin aklına gelen ilk sorun "daha fazla ne yapabilirler?" oluyor.

Çünkü Mercedes-Benz bu aracın kraliyet mensupları ve devlet yöneticileri için hazırladığını biliyor ve bu yüzden yapılabilecek ne varsa S600′ün üzerine monte ediyor.


Mercedes'in S 600 Guard Pullman Resimleri Hd 2013

Mercedes'in S 600 Guard Pullman Resimleri Hd, resimleri, cumhurbaşkanı makam aracı resimleri yeni makam aracı fotolar, mercedes Guard s600 pullman resimleri yeni, 2013 model
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst