Değerli ıdarecilerimiz ve Öğretmenlerimiz....

Arzu Rana

Active Member


Değerli ıdarecilerimiz ve öğretmenlerimiz;

2012 - 2013 Eğitim Öğretim yılı hepimize hayırlı uğurlu olsun.Önceki günlüğümüzden de hatırlanacağı üzere günlüğün etkin kullanımını artırmak ve daha yararlı olması amacıyla uyulmasına rica ettiğimiz bazı hususları hatırlatmakta fayda duyuyoruz.

1. Konunun amacı eğitim öğretim yönetimi ve idari işler ile ilgili bilgilerin paylaşımını kolaylaştırmak ve bilgi alışverişini (eğitimle ilgili görüş, bilgi, tecrübe, öneri, yönetmelik, genelge, uygulama vs., gibi) sağlamaktır. Mesajlarınızda bunları göz önünde bulundurmaya çalışınız.

2. Kişiler arası karşılıklı sohbetin bu konuda değil, ilgili bölümde ya da özel mesajla yapılmasını rica ederiz . Sevinçlerini ve üzüntülerinizi, ilgili bölümlerde paylaşmaya dikkat ediniz.

3. Bilgi alışverişini genellemek ve sitemizde üyelerimizin de faydalanmasını sağlamak amacıyla ilgili forum başlığına ilgili mesajları yazmaya dikkat ediniz. Sohbet bölümlerinde bilgi paylaşımı yapmamaya özen gösteriniz.

4. Dilimizin geliştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla yazım kurallarına uyulmasını, noktalama işaretlerinin kullanılmasını ve kısaltmalardan kaçınılmasını rica ederiz. Gereğinden fazla yüz ifadeleri kullanmayınız. Mesajlarını büyük harflerle yazmayınız. Lütfen, mesajlarınızda “chat kültürü”nün etkisini en aza indirgeyiniz.

5. Kişi ve kurumlara hakaret içerikli mesajlar silinecektir . Lütfen mesajlarımızda parti, sendika, etnik grup adları kullanmayınız.

6.Sitemizi sadece öğretmenlerin değil öğrenci ve velilerinde ziyaret ettiğini unutmayınız.

7. Doküman isteğinde bulunmadan önce istenilen dokümanın önceden paylaşılıp paylaşılmadığına dikkat ediniz.

8. Ekleyeceğiniz dosyaların sitede linki varsa linkini veriniz, dosyaların kendini tekrar etmesine neden olmayınız, sitenin yükünü arttırmayınız. Emeğe saygı açısından “alıntı” olan paylaşımları “alıntıdır” şeklinde belirtiniz.

9. Dokümanlar konusunda eklenmiş dokümana dair yorum yazılabilir, dosyanın içeriğine uygun bu yorumlar silinmeyecektir. “Teşekkür ederim, çok güzel olmuş, elinize sağlık” gibi mesajlardan bahsetmiyoruz, bu tür mesajlar silinecektir. Dokümanlar kısmında bu tür mesajlardan kaçınmanız önemle istirham ediyoruz.

10. Teşekkür mesajları yerine “teşekkür et” linkinin kullanılması önemle rica ederiz. Teşekkür içerikli kısa mesajlar silinecektir.

11. Yazılan yorumlarda ve verilen bilgilerde yanıltıcı ya da ikileme düşürücü bilgi vermemeye özen gösteriniz.Kesin belge ve bilgiye dayanan bilgi vermeye dikkat etmenizi rica ederiz.

12. Bazı üyeler cevap alabilmek için farklı konulara yazabilmektedirler. Hem forumun düzenli olması için, hem de ihtiyacımızı belirli bir yerde bulmak için tecrübeli arkadaşlardan, yanlış yere mesaj yazanları yönlendirmesini rica ederiz.

13.Eklediğiniz dokümanlarda özel bilgilerin gizliliğe özen gösteriniz.Özellikle TC kimlik numarası,personel kimlik bilgileri gibi bilgileri gizlemenizi tavsiye ederiz.

Paylaşımlı, düzeyli ve etkin katılımlı bir eğitim öğretim yılı geçirmeniz dileğiyle...
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst