Destek verirken bir daha düşünün !

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Ülkemiz eskiden beri Ortadoğu'da en saygın ülkelerden biri. Arap dünyasında olsun, Türki Cumhuriyetlerde olsun, ülkemiz her zaman gıpta edilen bir ülke.


Suriye devlet başkanı da bundan sadece 3 yıl önce Türkiye'ye güvenen bir devlet yöneticisiydi. Çünkü Osmanlı ve Selçuklu Devletlerinin mirası üzerine kurulan bir devletti Türkiye ve dünyada adaletin ve iyiliğin sembolü sayılırdı.


şu belki de aklının ucundan bile geçmemişti Esad'ın. Türkiye, ıslam düşmanı ısrail, ABD ve ıngiltere ile birleşerek müslüman dünyası üzerine saldırı yapacak. ıngiltere ki Osmanlı'nın kanını emen bir devlet, Amerika ki günümüzde müslümanların kanını emen, ısrail ki dünyada Filistinlilere cehennemi yaşatan ülkeler..Anlayamadığım nokta şu, neden kendini müslüman sananlar hala bu Amerika ve ısrail oyununa çanak tutan bir hükumete destek verirler ?

Amerika'nın Ortadoğu'yu düzene sokma ve sömürme projesi olan BOP'un Eşbaşkanı Sayın Başbakanımız Tayyip Erdoğan. Bununla da gurur duyuyor kendisi.


Birini desteklerken lütfen siyasi görüşümüzü bir kenara bırakalım.

Amerika 2003 yılında yine aynı sebeple Irak'ı işgal etti. Hatırlayalım o günleri. Irak'ta kimyasal silahlar olduğu mavalını dinlemediniz mi ? şimdi aynı tezgah Suriye üzerine kuruldu. Amerika "demokrasi" getirecek !Eğer Amerikanın bu yaptıklarını göremiyorsak ya hepimiz körüz ya da vicdanımızı satmışız. Bize dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesine sahibiz. Eğer öyle düşünüyorsak, o yılan bir gün gelir bizi de sokar.

Orada ölecekler müslüman çocuklar, kadınlar, yaşlılar...

Müslüman olmasa bile bizler müslümanlar olarak bir karıncayı bile incitmeyiz. Değil ki insanların katledilmesine sessiz kalalım.Lütfen bir kere daha düşünelim.


Yukarıdaki resimler Irak'taki Demokrasi görüntüleri.. !

Etiketler: usa soldier ıraq, us soldiers in iraq,
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst