Dinçer: şubatta Atama ısteyenler Alan Sınavından Kaçıyor !

Yeliz

New Member


Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Meclis Genel Kurulunda, öğretmen atamalarına yönelik soruları cevapladı.

Dinçer bir soru üzerine, şubat'ta atama talep eden adayların, aslında alan sınavından kaçtıklarını belirtti ve bunun üzerinden siyaset yapılmasının doğru olmadığını belirtti.Amaçlarının, çocukların konusunu iyi bilen insanlar tarafından eğitilmesi olduğunu belirten bakan Dinçer, "Bugüne kadar, sizin belki şahsınız değil ama siz ve benzeri pek çok insan; konusunu iyi bilen, iyi yetişmiş öğretmenlerin çocuklarımıza ders vermesi konusunda talepte bulundunuz. Ve ben de o talep doğrultusunda, bundan sonra öğretmen seçerken alan sınavı da yaparak konusunu hemen yanı başındaki arkadaşından daha iyi bilenleri öğretmen almak üzere bir karar verdim ve bu uygulamayı koyacağız." dedi.Dinçer milletvekiline hitaben "Bizler insanlara doğruyu söylemeli ve doğruyu tavsiye etmeliyiz. Sizin de bizim de görevimiz bu olmalı" dedi.
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst