Dokuz Eylül Üniversitesi nasıl?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Dokuz Eylül Üniversitesi, 20 temmuz 1982 tarihinde kurulmuştur. 13 fakültesi,5 enstitüsü,9 yüksekokulu,4 bölümü,5 araştırma ve uygulama merkeziyle ülkemizin en büyük üniversitelerinden biridir. Ege bölgesi'nin 5 büyük ilinde 16 yerleşim yerinde eğitim-öğretim yapan üniversite birimlerinin üniversite gelişim planları çerçevesinde özellikle İzmir'de inciraltı semtinde belirli birimleri içeren bir kampüs oluşturulması düşünülmüştür.üniversite kuruluşundan bu yana hızla gelişmiş,sürekli olarak kendini yenilemiş,akademik eleman sıkıntısı gidermiş,fizik kapasite yönünden çok daha yeterli durumu gelmiştir.

Üniversiteye ege bölgesi başta olmak üzere ülkemizin her bölgesinden binlerce öğrenci gelmektedir.değişik yörelerden gelen bu öğrencilerin barınma,beslenme ve sağlık gibi önemli sorunları çeşitli birimlerce çözülmektedir.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst