Dünyanın En Yüksek Binasından Bakış

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
şehre yükseklerden bakın, yalnız insanlara yükseklerden bakmayın ! ;)


KIYAMET NE ZAMAN KOPACAK?

Cebrail A.S.'nin Peyfamber Efendimize kıyametin ne zaman kopacağını sorduğunu fakat Efendimizin "Sorulan soruyu sorandan daha bilgili değildir" diye cevap verdiğini belirten Doç. Dr. Mustafa Karataş, "Alamet olarak ise Hz. Muhammed (SAV) 'Cariyeler efendilerini doğuracak. Fakir deve çobanları gökdelenler yapmak için birbiri ile yarışacaklar' diye buyurmuştur. Osmanlı, Selçuklu vs. islam imparatorluklarında padişahlar cariyeleri ile evlenmiş ve ilk söylediği gerçekleşmiştir. Arap yarımıdasında fakir deve çobanları ise bugün dünyanın en büyük gökdelenlerini yapmak için adeta yarış halindedirler. Kıyametin kopacağını Allah'tan başka kimse bilemez.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst