Dünyaya Rezil olduğumuz, Bakanların Yuhalandığı O Görüntüler..

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
WTA ıstanbul Tenis Turnuvası'nın finaline AK Partili bakanların yuhalanması damgasını vurdu. Yuhalanan Bakanlardan Fatma şahin ise Twtiterdan yuhalama olayıyla ilgili açıklama yaptı.

eb-bnp Paribas Wta Championships Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda tekler finalinin ardından düzenlenen kupa seremonisinde yuhalama krizi yaşandı. Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynanan finalde ABD'li Serena Williams, Rus raket Maria Sharapova'yı 6-4 ve 6-3'lük setlerle 2 - 0 yenerek şampiyon oldu.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen seremonide ise kupaları takdim etmek üzere törene çağırılan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma şahin ve ıstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bir grup seyirci tarafından yuhalandı.

Daha sonra tören alanına gelen Yıldırım, bu gelişmenin ardından kupanın takdim edilmesini beklemeden salondan ayrıldı. Kupanın takdim edilmesi sırasında da yuhalama bir süre devam etti.

işte dünyaya rezil olduğumuz o anlar
http://youtu.be/j7J_LDjaR7g

BAKAN şAHıN TWıTTERDAN AÇIKLAMA YAPTI


Bakan şahin, twitterdan yaptığı açıklamada kendisini yuhalayan seyircileri eleştirdi.

ışte Bakan şahin'in attığı o twitler;
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst