Duman Hosting ve verdiği hizmetler

osman75

Active MemberWeb sitelerinizi kaliteli web hosting paketlerinde barındırmak için Duman Host sağlam altyapısı ve güçlü donanımlarıyla internet sitelerinize ev sahipliği yapıyor!

Duman Host barındırma hizmeti sağlayarak web sitelerinizi yayınlamanız için geniş olanaklar sağlamaktadır. linux hosting, linux reseller, windows hosting, windows reseller paketlerimiz ile web sitelerinizi yüksek hızda görüntüleyebilirsiniz. Web siteniz PHP, MySQL veya HTML gibi kodlar ile tasarlanmış ise Linux hosting paketlerinden birini seçmelisiniz. Eğer web sayfanız ASP, FrontPage, MsSQL ve Access gibi programlar ile tasarlanmış ise Windows hosting paketlerinden birini tercih edebilirsiniz.

* Hız ve performans bakımından SSD hosting paketlerimizi,
* Yoğun mail trafiği ve web alanı geniş olan kurumsal web siteleri için kurumsal hosting paketleri,
* E-ticaret sitesi, blog sitesi veya kişisel bilgileri içeren bir web sayfasına sahipseniz Linux veya Windows hosting paketlerini,
* Web tasarım yapan ve müşteri portföyünü kendi paketinde barındırmak isteyenler için Linux reseller veya Windows reseller,
* Hazır web sitesi için PHP altyapısına sahip WordPress hosting, Joomla hosting, Opencart hosting ve Drupal hosting. Eğer siteniz ASP ise Proticaret hostingi seçebilirsiniz.

Hosting seçiminde hangi noktalara dikkat etmelisiniz?

1. hosting seçerken öncelikle web sitenizin içeriği ile ilgili karar verin.
2. hosting paketinde olması gereken özellikleri belirleyin.
3. hosting hızını ve performansını önemseyin. Çünkü web sitenizin açılma hızı buna bağlıdır.
4. hosting sağlayacağınız firmanın ne kadar ilgili ve alakalı olduğunu göz önünde bulundurun.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst