EconomIcon Kripto Para l Döviz l Altın l Hisse

EconomIcon hayatımızda yeni nesil ekonomi haberlerini içinde barındırarak güncel piyasa ve yatırım analizleri yapan devrim niteliğine sahip uygulamadır. Bilindik yatırım aracı olarak gördüğümüz Borsa, finans, yatırım, hisse senedi, kripto para, döviz, altın, gram altın, tam altın, cumhuriyet altını, euro, dolar, bitcoin gibi ekonomik araçlar hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Örneğin borsa yatırımları veya döviz yatırımları ile ilgili anlık veri analizleri ve takibi yapabilmektedir. EconomIcon uygulamasını güvenilir kılan en belirgin özelliği ise Anlık fiyat verileri, Detaylı grafik ve finansal oran takibi, Alış-satış fiyatları işlevselliğine sahip olmasıdır.

Yatırım araçlarının detayları, yatırımlar hakkında sohbetler, yatırım portfoyü oluşturma ve takip, güncel piyasa takibi dahil olmak üzere çok çeşitli algoritma altyapısına sahip EconomIcon Türkiyede en çok talep gören uygulama olmaya adaydır. EconomIcon uygulamasını Android cihazlarınızla Playstore üzerinden veya İOS uygulamasına sahip cihazlarınızla Appstore'dan rahatlıkla indirebilir ve inceleyebilirsiniz.

EconomIcon indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.economicon.ebdigitals
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst