Ekonomiyi Başbakandan Öğrenelim !!

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


1994 yılında ıstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na başlarken 5 bin 110 TL serveti bulunan Başbakan Tayyip Erdoğan’ın aradan geçen 18 yılda servetini 730 kat arttırdığı ortaya çıktı.

Dünyada Mekan, Ahirette ıman: Serveti 730 Kat Arttı
2011 yılında Başbakanlık sitesinde mal varlığı güncellenen Tayyip Erdoğan’ın 16 Haziran 2011 tarihi itibariyle banka hesaplarında 3 milyon 390 bin 384 TL’si bulunuyor. Ayrıca bankalarda 25 bin Euro ve 119 bin 867 doları bulunuyor. Buna göre Tayyip Erdoğan’ın bankada toplam 3 milyon 663 bin 84 TL’si yer alıyor. 500 bin TL alacağı bulunan Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Güneysu-Dumankaya Köyü’nde ise 2 bin metrekare arsası bulunuyor.

Taşınmaz mal varlığı ve alacakları hariç…
Taşınmaz mal varlığı ve 500 bin TL’lik alacağını dışarıda tutulduğunda Başbakan Tayyip Erdoğan, 1994 yılından bugüne kadar geçen 18 yılda servetini 5 bin 110 TL’den 3 milyon 663 bin 84 TL’ye çıkararak 730 kat arttırdı..
ısviçre’deki 800 milyon dolar dahil değil

Wikileaks belgelerinde belirtilenlere göre Başbakan Tayyip Erdoğan’ın ısviçre’de 8 ayrı hesabı bulunuyor. Yakın zamanda bu iddiayı Ergenekon tertibiyle tutuklanan ve Silivri’de hayatını kaybeden Üst düzey MıT yöneticisi Kaşif Kozinoğlu dile getirmişti. Kozinoğlu, ölmeden önce Aydınlık Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın ısviçre bankalarında 8 ayrı hesapta yaklaşık 800 milyon dolar parası olduğunu ifade etmişti.

Çocuklara gemicik ve villa almıştı
Başbakan Tayyip Erdoğan, kendisine ait servetini 730 kat artırırken, 18 yıl içinde çocuklarına ve eşi Emine Erdoğan’a aldıklarının ise meçhul olduğu ifade edildi. Basına yansıdığı kadarıyla , Erdoğan’ın çocuklarına 1 trilyona villa, 2.5 milyon dolara da gemicik aldığı biliniyor. Küçük oğlu Bilal Erdoğan ayrıca eşi Reyyan Erdoğan ile birlikte 261 bin 500 dolara ABD’de de bir ev sahibi konumundalar.

Başbakan Erdoğan’ın çocukları genç yaşta hızla ticarete atıldı. Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan’ın Doruk Izgara Gıda Ticaret Limited şirketi’ne ortak olduğu ve toplam yüzde 70 hisseye sahip oldukları biliniyor. Diğer oğlu Burak Erdoğan da MB Denizcilik şirketine ortak. Ayrıca Emine Erdoğan’ın Medical Park’ta gizli ortak olduğu da iddialar arasında.
Çocuklarının bu hızlı yükselişinde Erdoğan’ın katkısının büyük olduğu söyleniyor.

Dünyanın en zengin liderleri arasında
Forbes Dergisi en zengin liderler sıralamasında Erdoğan’ı en zengin 8 lider olarak göstermişti. Erdoğan, ıngiltere kraliçesi, Monako Prensi, Norveç kralı gibi köklü aileleri serveti ile geride bırakmıştı.
Başbakan Tayyip Erdoğan’ın servetini bu kadar kısa sürede nasıl artırdığı da meçhul…
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst