En Karizmatik Siyasi Lider Anketinden Çıkan Sürpriz Sonuç

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


SecimAnketi.TV'de 5 Ağustos 2012 tarihinde başlatılan Türkiye'nin En Karizmatik Lideri Kimdir ? anketi devam ediyor. Biz de sonuçlardan çıkan ipuçlarını sizlerle paylaşalım istedik.

Anketimizde şimdiye kadar 1126 kişi oy kullandı. Oylama halen devam ediyor.

Sonuçlara şöyle bir göz atacak olursak:

1. Sıradaki isim yine değişmedi. Türkiye'nin en karizmatik lideri bizim ankette de % 25 oranla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan.

2. Sırada % 22 oranla sürpriz bir isim yer alıyor. Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu. Bu çıkış çoğumuza sürpriz oldu. Bu sonucun çıkmasında şehit vakalarının artması ve Osman Pamukoğlu'nun emekli bir asker olması rol oynamış olabilir diyoruz ve sonuçlara devam ediyoruz.

3. Sırada % 21 ile Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli bulunuyor. Son günlere BDP ve kucaklaşma polemiğinde ipleri eline alan ve dokunulmazlıkların kaldırılması için en somut adımı atan partinin genel başkanı olması, en karizmatik lider anketimizde bu sırada yer almasında etkili olmuş olabilir.

Genellikle 2. sırada görmeye alışık olduğumuz Kemal Kılıçdaroğlu biraz gerilemiş görünüyor ve % 13'le 4. sıradan listemizde yer buluyor.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak da En Karizmatik liderler sıralamasında 5. sırada yer alıyor ve oranı % 8.

Biz listede sadece ilk 10 kişiyi göstermeye çalıştık. Eğer oy verdiğiniz kişiyi listede göremediyseniz, muhtemelen ilk 10'a girememiştir.

Diğer sıralamayı da grafikten görelim.Anket SecimAnketi.TV' de halen devam ediyor.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst