Fatih Sultan Mehmet Belgeseli

Arzu Rana

Active Member9 yaşında hâfız, 14 yaşında padişah, 21 yaşında Fâtih olan Sultan Mehmet'in ruhu şâd olsun!
ıleri görüşlülüğü, siyasi ve askeri dehası, cesareti ve ıslam'a hizmet idealizmi ile bir cihan padişahı... Allah sevgilisinin müjdelediği fetih ve o müjdeye nail olan bir padişah... Onun Rönesansı başlatan çağ aşıcılığı, şahi topları, gemileri karadan yürütüşü ve güzel şehir ıstanbul'u fethi ilk akla gelenler elbette... Ancak Sultan Fatih'i her yönüyle ele alan bu belgesel çalışmada onun dünyayı kendisine bağlanmak zorunda bıraktığı dahiyane devlet siyasetinden, ilim ve sanat alanlarında yaptığı takdire değer çalışmalara kadar bütünüyle bir cihan Fatih'i portresi işlenmekte...
DOWNLOAD UPLOADSTATıON
http://www.uploadstation.com/file/5tzctvP/Fatih.Sultan.Mehmet.James48.avi
DOWNOAD DUCKLOAD
http://www.duckload.com/download/6149441/Fatih.Sultan.Mehmet.James48.avi

DOWNLOAD FıLESERVE
http://www.fileserve.com/file/bf9zkuh/Fatih.Sultan.Mehmet.James48.avi
DOWNLOAD UPLOADED
http://ul.to/kk8yvc7w/Fatih.Sultan.Mehmet.James48.avi
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst