Ford minübüsü bilir misin?

Ebru

New Member
Adamin birisi sehirlerarasi yolcu tasimaciliginda kullanmak üzere Ford minibüs satin alir.
Ilk sefere çikacagi gün çok heyecanlidir.Yolculari tepelemeye doldurur ve yola çikar. Fakat minibüsü öyle hizli kullanmaktadir ki minibüsün en arka koltugunda oturan 60 yaslarinda bir ihtiyar amca soföre:
-”Yavrum biraz yavas gitsene kaza yapacaksin.” deyince soför heyecanla,
-”Beybaba sen Ford minibüsü bilir misin?”der. Ihtiyar adam
“-Hayir bilmiyorum” deyince soför
” O zaman otur yerinebir daha isime karisma” der.
Neyse seyahat bu sekilde devam eder.Ileride keskin bir virajdan 120 Km hizla dönünce uçuruma yuvarlanmaktan sonanda kurtulurlar.Bu arada minibüsteki yolculardan orta siralarda oturmakta olan orta yasli bir kadin:
-”Soför bey rica ederim yavas git, evde çoluk çocugumuz bekliyor” deyince soför kadina
-”Abla sen Ford minibüsü bilir misin?” deyince kadin
-”hayir nereden bileyim” der. Soför bunun üzerine
-”O zaman sus, bana müdahale etme” der. Yola devam ederler.Artik minibüs öyle süratli gitmektedir ki herkesin yüregi agzinda soförün insafa gelmesini bekler. Soförün saginda oturan adam dayanamayip:
-”Soför Bey, yavas gitsene canina mi susadin” deyince soför:
-”Abi sen Ford minibüsü bilir misin?” deyince, adam:
-”Evet ulan biliyorum ne olacak! der. Bunun üzerine soför heyecan içerisinde
-”Iyi o zaman çabuk söyle bunun freni nerede ???
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr | ixfy.net| zoobi Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst