Genç Türk DJ & Prodüktörden yeni EP Haberi;

dean534

Member
Uzun süredir elektonik müzik üretmekte olan genç DJ ve Prodüktör Saygın Orhon , Melodic House & Techno türündeki SIEL isimli EP’sini , Wold Records etiketi ile Eylül ayında yayınlayacağını duyurdu. Müzik yapmayı Istanbul’da sürdüren Saygın Orhon , müziğini yaz sezonunda dinleyicileriyle Bodrum , Istanbul , Ankara , Çeşme ve Alaçatı’da buluşturyor. Bu süreç içerisinde prodüksyon çalışmalarına da hız kesmeden devam eden Saygın, yakın zamanda Fındıke Records’tan Başar Büyükkıralı ile bir EP daha yayınlayacağını belirtti. 2 adet remix içeren Twilight EP. henüz yayınlanmadan shazam listelerinde yerini aldı. Eylül ayında yayınlayacağı Wold Records etiketli SIEL EP’de merakla bekleniyor.


 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst