Gerçekten Gülüyor mu, Sahte Gülüş mü ?

Seda123

Moderator
Arkadaşlar verdiğim linkte 20 yüz var ve ileri (Next) tıkladığınızda ileryeceksiniz ve en sonunda adınızı yazın ve cevanınzı görün..

Burada öenli olan zeka değil belki ama insanları bakışlarıyla , duruşlarıyla tanıma sanatını kullanıp bunu ölçmeyi amaçluyoruz.

Bir zeka oyunu değil ama kişiliğinizle ve analiz yeteneğinizle alakalı bir test.
ılk başta iki soru çıkıyor önünüze önemsiz sorular , onları cevapladıktan sonra asıl test başlıyor.
Gülen insan yüzleri geliyor önünüze hangisi gerçek gülüş hangisi sahte anlamanız gerekiyor.Etabın sonunda size en zorlandığınız resimi soruyor ve ardından sonucunuzu gösteriyor.Genuine (Gerçek) Fake (Sahte)

Buraya tıklayarak gerçek ve sahte gülüşleri bulalım
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst