Girişimin Adı : Çilingirgetir

dean534

Member
Girişiminizi kısaca anlatır mısınız? *

Türkiye'nin her bölgesinde çilingir ağı bulunan platformdur. Bulunan bölgeyi seçerek en yakın Çilingiri yönlendirir.
Tek yapılması gereken ilçeyi seçip çilingiri aramak.

Çilingirlerimiz, ev, oto, kasa çilingir hizmetlerinin yanında immobilizer oto anahtar kopyalama, kayıp oto anahtar yapımı, anahtar kopyalama, hırsızlık onarımları ve kilit değiştirme gibi işlemler içinde hizmet verir.

Çilingir hizmetimiz güvenilir, uygun fiyatlı, garantili, 7/24 Hızlı ve 15-20 dakikada kapıda olacak şekilde hizmet verilmesini sağlıyoruz.

Şu anda 20 ilde 46 çilingir ile çalışıyoruz. Her geçen gün platformumuza yeni çilingirler alarak büyüyoruz. Çilingirler alanında uzman sertifikalı çilingirlerden oluşmaktadır.


https://cilingirgetir.com/
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst