Gözaltındaki ünlülerden sadece 1'i bırakıldı 47'si hala gözaltında

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


ıstanbul merkezli 6 ilde 60 adrese düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 48 şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Soruşturma kapsamında ılker Aksum, serbest bırakılırken diğer illerde gözaltına alınan şüpheliler ise sırayla ıstanbul'a getirildi.

ıstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele şube Müdürlüğü ekipleri, ünlü oyunculara uyuşturucu madde pazarlayıp yer temin eden bir şebekenin çökertilmesi için çalışma başlattı. Yaklaşık 1 yıl süren teknik ve fiziki takiplerin ardından bu saban saatlerinde 6 ilde 60 adrese yönelik eş zamanlı operasyon düzenledi. ıstanbul başta olmak üzere Ankara, Muğla, ızmir, Ordu ve Aydın'da düzenlenen operasyonda 48 kişi gözaltına alındı.

"Uyuşturucu kullanmak" ve "yer temin etmek" iddiasıyla gözaltına alınan 48 kişi arasında oyuncular Kenan ımirzalıoğlu, Sarp Apak, Nehir Erdoğan, şahin Irmak, ılker Aksum, Engin Altan Düzyatan, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut ve Özge Özpirinçci ile solist Koray Candemir'in de bulunduğu öğrenildi. Hakan Yılmaz ve Özge Özpirinçci Bodrum, Engin Altan Düzyatan, Engin Günaydın ve Kargo Grubunun solisti Koray Candemir ise Çeşme de göz altına alındı. Ünlü oyuncu Kenan ımirzalıoğlu Ankara'da, Burçin Terzioğlu ve Murat Yıldırım ise Kuşadası'nda gözaltına alınarak yapılan sağlık kontrollerinin ardından ıstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

Bodrumda gözaltına alınan Hakan Yılmaz, emniyet getirilişi sırasında gazetecilerin 'niçin gözaltına alındınız?' sorusu üzerine; 'Valla bilmiyorum herhalde ifademize başvuracaklar, birazdan öğreniriz sizinle de paylaşırız' yanıtını verdi. Yılmaz, 'Uyuşturucu kullanıyor musunuz? sorusuna ise 'Hayır' yanıtını verdi.

Ünlü isimler Adli Tıp'da

Gözaltına alınan bazı ünlü isimler saç ve kıl örneklerinin alınması için Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi.

Uyuşturucu tacirlerine yönelik dün düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan bazı ünlü isimler saç ve kıl örneklerinin alınması için Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi. Narkotik Suçlarla Mücadele şube Müdürlüğü ekipleri tarafından dün ıstanbul, Ankara ve Çeşme'de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ünlü isimlerden Kenan ımirzalıoğlu, Özge Özpirinççi ve Hakan Yılmaz'ın da aralarında bulunduğu 14 kişi sağlık kontrolüne çıkarıldı.

Ünlü isimler, saç ve kıl örneklerinin alınması için Yenibosna'daki Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi. Emniyet çıkışında Kenan ımirzalıoğlu ve Hakan Yılmaz ise gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst