Google Adsense Banlanan Siteden Banını Kaldırmak ıçin Tıklayın..(Ben Açtırdım)

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Merhaba arkadaşlar..
Sitemde kurallara uygun olmayan şekilde reklam gösterdiğim için, Google den uyarı geldi. Uyarıları dikkate alıp gerekli değişikliği yaptım. ancak söyledikleri uygunsuzluğun dışında kurallara uymayan reklamlarım da olduğundan, uyarıdan 1 ay sonra siteyi banladılar..

Üyeliğim değil, banlanan sitemdi. ınternette çok aradım ama kesinlikle açılmayacağını söylediler. R10'da da bu konuda güneş batıdan doğar ama Google ban açmaz diyorlardı. Orada bir arkadaş denemiş ve açtırmış.

Ben de denedim ve banım 2 gün içinde açıldı.

Sizler de banlandıysanız başka yerlerden reklam aramayın. Gerçek şu ki Googleden daha güvenilir bir reklam verici yok.

Banlandığınızda şu linke tıklayın ve bilgileri doldurup bekleyin..
ıki gün içinde banınız açılacaktır. (Haftasonu ise 2 gün beklersiniz en az...)

Buraya Tıklayın ve Mesajınızı Yollayın..

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları