Google Komutları

KaRNeC

Yönetim Ekibi
YöneticiMerhabalar;
Sitenizi google yardımı ile yani google konuları ile ilgili incelemek istiyorsanız google’ın sağkamış olduğu komutlar vardır.Ve bu komutlar farklı şeyleri göstermede yardımcı olur.Google bor sitenize ne zaman gelmiş google backlinkiniz nedir? ve birçok özellik google komutları ile anlaşılabilir.


Google KOMTLARI NASIL KULLANILIR ?
Google komutları google anasasayfasında arama bölümüne yazarak kullanılır.


Google KOMTLARI ?
cache:http://www.siteadi.com bu komut google botun sitenize ne zaman uğradığını gösterir


link:http://www.siteadi.com bu komut google’daki backlinklerinizi gösterir.

site:http://www.siteadi.com bu komut sitenizin google’daki indexlerini gösterir.

dipnot: site:http://www.siteadi.com bu komutu google görsellerde uygularsanız görsel indexiniz karşınıza çıkar


related:http://www.siteadi.com bu komut google’da sizin keywordslerinizle alaklı siteleri listeler.

Daha bir çok komut var fakat şuanda yeni başlayanlar için ideal bunlar daha ileriki makalelerimizde detaylı işleyeceğiz.


Google'dan Para Kazan

Teşekkürler
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst