Google Reklamları Hedefinize Ulaşın

osman75

Active Member
Bir web siteniz var ise Google Adwords, Google Reklamları, Google’da ılk Sayfada Olmak gibi terimleri duymuş olma ihtimaliniz yüksek.
Yeni bir web sitesi kurdunuz, sunduğunuz hizmet mükemmel, fiyatlarınız iyi yada rakiplerinizden sizi ayıran çok önemli özellikleriniz var. Yani her şey tamam. Fikir, hizmet mükemmel. Peki ya müşteri?
ınternette sizin sattığınız ürünle ilgilenen 1000 kişi var fakat bunlardan sadece 3-5 tanesi sizin web sitenize geliyor. Geriye kalan müşterileri nasıl yakalarım, işimi nasıl büyütürüm derseniz; cevap Google Reklamları.
Sizden veya web sitenizden haberdar olmayan bu potansiyel müşteriler Google’da verdiğiniz hizmet, sattığınız ürün ile alakalı aramalar yaparlar. Ve bu aramalarda sizin web siteniz ön plana çıkar.

Search Uzmanı ile sizi ilgilendiren anahtar kelimelerde 1 günde ilk sayfaya gelir ve potansiyel müşterilerinize uygun maliyetlerle erişirsiniz.
Google reklamlarında bütçeyi siz belirlersiniz, verdiğiniz bütçe karşılığında da sitenize müşteri çekersiniz. Burada bir uzman ile çalışmanın en büyük faydası ise aynı reklam bütçesi ile daha fazla müşteri çekmek. Bir SEM Uzmanı veya Google Reklamı Uzmanı reklamlarınızı kurallara uygun halde kurgular ve kalite puanınızı yüksek tutarak, daha uygun maliyetlerle geri dönüşü yüksek reklamlar yapmanızı sağlar.

Google Adwords, Google Reklamları, Google Reklam Fiyatları, SEM, SEM Uzmanı gibi terimler ile ilgili detaylı bilgi almak ve size özel çözümler için http://www.searchuzmani.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst