Google Sırlarınızı FBI'ya Veriyor !

Ebru

New Member
ABD Federal Mahkemesi, FBI’ya Google kullanıcıları hakkında bilgi alabilme hakkı tanıdı. Üstelik FBI, bu bilgilere mahkeme kararı olmaksızın ulaşabilecek.
Google şirketin çevrimiçi hizmetlerini kullananlar hakkında, daha önce FBI’ın bilgi taleplerine itiraz etmişti. Google, FBI’dan gelen 19 talebin ABD Anayasasına aykırı olduğunu iddia etmişti. Mahkeme kararında Google’a, prosedür ihlalleri görülmesi durumunda FBI’ın her talebine itiraz etme hakkı da tanıdı. Bununla birlikte mahkeme, FBI’ın 19 talebinden 17’sinin usulüne uygun yapıldığına karar verdi. Associated Press’in duyurduğuna göre Google konuyu istinaf mahkemesine taşıyacak.

FBI ise, elde ettiği hakkı bir adım daha ileriye taşıma kararlılığında. FBI, soruşturma ile işbirliği yapmayan Google’ı dava etmeyi düşünüyor.

Kaynak: Rusya'nın Sesi Radyosu
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst