Goole Sitenizi Hemen ındexlesin, Google Botu Sitene Çağır,

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Sitenizin arama motorlarında hemen gözükmesi herkesin işine gelen ve istediği bişeydir. Zira Google de o kelime aranınca ilk hangi site indexlendiyse o sitenin çıkma olasılığı yüksektir. Bu da kazancınızın artması anlamına gelir ki, ınternetten para kazanmak için siteyle uğraşan çok kişi var ülkemizde ve de dünyada..

Web sitenize yeni bir konu veya makale eklediğinizde sitenizin arama motorları tarafından hemen ındexlenmesini istiyorsanız bot çağırmanız gerekir.

Eğer bot çağırmaz, sitenize eklediğiniz konuyu indexletmezseniz biri bu konuyu sitenizden çalıp sizden önde google veya diğer arama motorlarına indexletebilir.

Yeni bir konu eklediğinizde sitenizi hemen indexletmek istiyorsanız yapmanız gereken http://pingler.com'a girerek sitenizin adresini belirtilen yere yazmak ve gelmesini istediğiniz botların seçimini yapmak sonra "Start Ping" butonuna basıp bekliyorsunuz.

Bir süre sonra sitenizde 20-30 online ziyaretçi olduğunu göreceksiniz. Onlar ziyaretci değil sevimli botlardır.


Etiketler :bot , bot çağırma , google , google bot ekleme , google bot gelmiyor , google bot nedir , google bot ping , google bot siteme ne zaman geldi , google bot çağırma , google botları , google botu , otomatik , otomatik bot çağırma , ping , site , sitenize bot çağırma , çağırma, siteni botlama, google bot çağır, pingleme, sitene ping atma siteleri
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst