Hakkari’de 3 asker şehit, 3 Asker yaralı !

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Askeri aracın geçişi sırasında patlayan mayın sonucu 3 asker şehit oldu 3 asker yaralandı


Hakkari'nin şemdinli ılçesi, Övenç bölgesinde askeri konvoyun geçişi sırasında mayın patladı.

Patlama sonucu 3 asker şehit oldu 3 asker ise yaralandı.

şemdinli'deki mayınlı saldırı sabah saatlerinde Öveç Köyü yakınında meydana geldi. PKK'lı teröristler, yola döşedikleri mayını askeri araç geçerken infilak ettirdi. Patlamada 3 asker şehit düştü, 3 asker de yaralandı. Yaralanan askerler Hakkari Asker Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Bölgeye sevk edilen güvenlik güçleri, mayınlı saldırıyı gerçekleştiren teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için geniş çaplı operasyon başlatıldı.DHA / Hakkari

________

Bu haberleri duymaktan artık bıktık, 9 asker şehit olunca hani düğmeye basılmıştı. Ne değişti geçen haftadan bu güne.
ınsanımızı kandırmayı bırakın yetkililer.
Bu halkın can damarına basmaya devam ediyorsunuz.
Kurtuluş savaşına kadar da sabretmişti bu Millet.
Patlama noktasına getirmeyin, Lütfen artık şehitlerimize saygı göstereleim, Tedbirini alalım..
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr | ixfy.net| zoobi Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst