Her Okulun bir ınternet sitesi Olsun ( Bedava Okul Scripti)

Yeliz

New Member


Her okula bir internet sitesi...
Microsoft Word Belgesi(Office 1997-2003/2007/2010) ile rahatça düzenleyebileceği bir okul sitesi tasarladık. Çok düşük boyutta ve sade... Tasarımı özgün... Hiçbir benzeri yok... Bu yüzden projenin sloganı da "Her Okula Bir ınternet Sitesi..." oldu. Kurulumu ve düzenlemesi çok basit... ıddia ediyorum: bu yazıyı okuyan herkes kendi okuluna bir internet sitesi yapacak

ındirme Linki

Alternatif ındirme Linki


Rar dosya şifresi: yaziliplan.net


Bu siteyi "ftp://meb.k12.tr" sunucuna FTP yoluyla göndermek için “Filezilla 3.4.0 Türkçe” programını indirebilirsiniz. Bu program gönderme işlemini hızlı yapmaktadır. Bu program olmadan da internet adres çubuğuna ftp://ftp.meb.k12.tr/ yazarak gelen ekrana gerekli ad ve şifreyi girerek de ulaşabilirsiniz.


>> LOB H.O.S.lb.1.2.0 Kurulum ve Düzenleme Anlatımı. >>
Word belgesi ile nasıl kurulup düzenleneceğini anlatan videoyu sizler için hazırladık. Sade ve hızlı okul sitesi olan LOB lb.1.0.0'ın kurulum ve düzenleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.http://youtu.be/HQo_fHVEb8shttp://youtu.be/7h7Ej7OfeAAYayınlanma Aşaması:
https://okulwebyonetim.meb.gov.tr/login.php adresine gidiyoruz.
(Resimlerin büyümesi için üzerine tıklayın.)Uygun şekilde doldurup giriş yapınızBu işlemler bittikten sonra FTP Kullanıcı adını ve şifresini oluşturmuş olacaksınız.
Bu şifre ve ad siteyi yayınlamada bize yardımcı olacaktır.
şimdi aşağıdaki videoyu izleyerek kurulumu tamamlayalım.


http://youtu.be/55UP0mBHzjg
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst