Hükumetin Gaf Makinesinden Terör Gafı

Yeliz

New Member

Her şehit haberinin ardından terörle mücadele konusunda kesin ifadelerde bulunan hükümet üyelerinin aksine ıçişleri Bakanı ıdris Naim şahin bugün vatandaşlara terör devam edecek mesajı verdi.

"Hayat zıtlıklarla devam edecek" diyen Bakan şahin örnek olarak terörü gösterdi:

"Bir taraftan hainler kurşun atacak, bir taraftan da ustalar, işçiler, mühendisler harç dökecek."

ıçişleri Bakanı ıdris Naim şahin, Kocaeli'de bir dizi yatırımın temel atma etkinliklerine katıldı.

Bakan şahin, son günlerde yaşanan terör olayları yüzünden temel atma törenini bilgilendirici ve teknik inceleme olarak yaptıklarını belirterek, şöyle konuştu:

''Terör örgütünün hunharca gerçekleştirdiği hain saldırılar sonucunda hayatlarını kaybetmiş olan askerlerimiz, polisimiz, savcımız, onların şehadet vesilesiyle bu günkü valilik hizmet binası temel atma törenini iptal ederek sadece teknik bilgi ve inceleme boyutunda gerçekleştiriyoruz. Bu vesileyle ülkemizin savunması için, insanımızın huzur ve güvenliği için, her şartta, her zamanda ve her yerde cansiperane şekilde görev yapan başta iç güvenlik teşkilatımızın personeli, diğer kamu hizmetlerinin mensupları ve bölücü terör örgütüne yardım yataklık etmek yerine bu ülkenin sadık ve vefalı vatandaşı olmak tercinde bulunmaktan dolayı saldırıya uğrayan, şehit olan tüm kardeşlerimizi rahmetle minnetle anıyoruz. Gazilerimize de sağlık ve uzun ömür diliyoruz.''

HAYAT ZITLIKLARLA DEVAM EDECEK!

Bakan şahin, ''Dün olduğu gibi bugün devam edebilirlerse inşallah başaramayacaklar, yarın da devam etseler, hangi şartta olursa olsun, hangi tehdit ve tehlikeli durumla mücadele ve konumda olursa olsun, bu ülke, bu millet, hayatını ve hukukunu koruma kararlığını her zaman devam ettirecek'' dedi.

Bir taraftan ülkenin sınırlarının korunması, diğer taraftan bu ülke topraklarında hukukun, adaletin ve emniyetin tesisi için her kurum ve kuruluşun görevini yapmaya devam edeceğini anlatarak, diğer taraftan hayatın ihtiyaçları olan kamu veya özel alandaki her hizmet ve yatırımının daha da istek ve heyecanla daha da hayata umutla bakış duygusuyla devam ettirileceğini söyledi.

KURşUN SIKMAYA DEVAM EDECEKLER

Birilerinin huzura kurşun sıkmaya devam edeceğini ifade eden şahin, ''Bir taraftan birileri huzura, insana kurşun sıkmaya devam edecektir, bir taraftan da büyük çoğunluk, aklı selim sahipleri ve bu ülkenin gerçek evlatları, kahir ekseriyet 'yatırım, gelecek, inşaat' diyecek, 'Türkiye' diyecek, '21. yüzyıl' diyecek ve bu yüzyılda Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milletinin varlığı ve iddiası demeye devam edecek. Bir taraftan hainler kurşun atacak, bir taraftan da ustalar, işçiler, mühendisler harç dökecek. Hayat inadına, zıtlarla birlikte devam edecek. Bugün Kocaeli'de bu gerçeği, bu memleket gerçeğini, bu yatırımla yaşamaktayız'' diye konuştu.

Hürriyet
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst