Hüseyin Çelik Öğretmenlere Tweet Attı !

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik öğretmenlerin Twitter'ına cevap verdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik öğretmenlerin sitemlerinde haklı olduklarını ve gerekli açıklamalarını ilerleyen süreçte paylaşacağını Twitledi.
Hüseyin Çelik'in öğretmenlere Twiti;Hüseyin Çelik ‏@hc_huseyincelik

Öğretmenlere gerekli önemin verilmediğine dair öğretmen veya aday arkadaşların zaman zaman sitemkar tweetleri oluyor.

Hüseyin Çelik ‏@hc_huseyincelik
Siteminiz baş üstüne. Elbette siteminizi ülkeyi yöneten siyasî iradeye yapacaksınız. Sitemlerinizi Merkel'e,Putin'e yapacak haliniz yok.

Hüseyin Çelik ‏@hc_huseyincelik
Önümüzdeki süreçte bu konudaki düşüncelerimi ve gözlemlerimi sizinle paylaşacağım.

Hüseyin Çelik ‏@hc_huseyincelik

Biliyorsunuz sitem,sevgiden doğar. Sadece sevdiği için sitem edenlere değil,kızdığı için itiraz edip eleştirenlere de kapımız açıktır.

Hüseyin Çelik ‏@hc_huseyincelik
ııBF Mezunlarının kurmuş oldukları platform temsilcileri, Genel Merkez veya Meclis'teki makamımla irtibat kursunlar, bir araya gelelim.

Hüseyin Çelik ‏@hc_huseyincelik
Somut önerileriniz varsa, hazirlikli gelin, taleplerinizi hükümet üyeleriyle paylasalim.

Eveet tweetleri böyle..

Nacizane kendi yorumum: Anlaşılan 2013 seçim yılı olacak.
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst