Hüseyin Çelik: Yeni atama söz konusu değil

Yeliz

New Member
TRT Haber'de yayınlanan Neler Oluyor programına katılan AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

ÖğRENCı EVLERı TARTIşMASI

Öğrenci evleri tartışmasına değinen Çelik, Başbakan'ın 'kanuni düzenleme yaparız' dediği yerlerin apart oteller olduğunu söyledi. Çelik, '11 yıldır iktidarda olan AK Parti'nin hiç kimsenin dinine ve hayat tarzına müdahale etmemiştir' dedi.

Bülent Arınç'ın Başbakan'a yönelik sözleriyle ilgili soruya da cevap veren Çelik, 'Kurulduğumuz günden beri AK Parti'de tam bir kardeşlik atmosferi vardır. El ovuşturanlar boşuna beklemesinler, buradan onlara prim çıkmaz. Muhalefeti beceremeyenler AK Parti içerisinden bir muhalefet çıkmasını bekliyorlar ama boşa bekliyorlar' diye konuştu.

YEREL SEÇıMLER

Yerel seçimlerle ilgili merak edilen soruları da cevaplayan Hüseyin Çelik, 'Aday belirleme sürecinde çok temkinli davranıyoruz. Kasım ayı ortasından itibaren aday belirleme sürecini hızlandıracağız' dedi. Çelik, belediye başkanı olma düşüncesinin bulunmadığını ifade etti. 28 şubat davasında yaşanan tahliyelerle ilgili soruya, 'Davadaki tahliyeler beraat anlamına gelmez' şeklinde cevap veren Çelik, 'Türkiye darbecilerle hesaplaşmadan dönmemelidir' dedi.

ÖğRETMENLER ıÇıN YENı ATAMA

Öğretmen atamalarıyla ilgili soruya, 'Yeni atama söz konusu değil. En fazla kadroyu Milli Eğitim'e vermeye devam edeceğiz' cevabını veren Hüseyin Çelik dershanelerin kapatılması konusuna da değindi. Çelik, 'Bu mesele sonuçlanmış bir mesele değil. Umarım kimseyi üzmeden bir çözüm yolu bulunabilir' ifadelerini kullandı.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst