Hurdacı ve Geri Dönüşüm Hizmetleri | mertsanhurda.com

epcelik

New Member
Adresimiz: mertsanhurda.com
Faaliyet Konusu : Hurda Alımı ve Geri Dönüşüm Hizmetleri
hurdacı infografik


Hurdacı olarak 2000 Yılından buyana İstanbul'da hizmet veren firmamız ile bütün hurdacı ihtiyaçlarınız için için profesyonel düzeyde hizmet alabilirsiniz.
İster kurumsal hurda satışlarınız için ister bireysel hurda satışlarınız için websitemizi ziyaret edebilir veya bizi arayarak destek alabilirsiniz.

Hurdacı olarak neler yapıyoruz?

Her çeşit hurda alımı ( bakır hurdası, demir hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası vb. gibi )
Bina yıkımı ( çıkacak hurda karşılığında )
Fabrika yıkımı ( çıkacak hurda karşılığında )
Tesis yıkımı ( çıkacak hurda karşılığında )
Çelik çatı sökümü

Hurda bakır fiyatı ve hurda demir fiyatları için veya diğer hurda fiyatları içinde websitemizi inceleyebilir ve hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi einebilirsiniz.

İstanbul içinde paylaşmış olduğunuz adresinize geniş araç filomuz sayesinde en kısa sürede gelerek bütün hurdanızı anında nakite dönüştüyoruz. İstanbul hurdacı olarak sürdürmüş olduğumuz hurdacılık hizmetimiz ile sizlere en güncel fiyatları sunmaya hazırız. Hurda fiyatları için direkt olarak bize ulaşarak bütün hurda çeşitleriniz için anında hizmet ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.
| destek@mertsanhurda.com
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Türkiye'nin en güncel kişisel sağlık sitesi WMAL.NET ile hastalıklara çözüm bulabilirsiniz. Kür tarifleri, güzellik ve bakım alanlarında profesyonel makalelerimizi inceleyebilir, saç dökülmesi, saç ekimi ve diğer operasyonlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst