yerelseo

New Member
1794
İkinci el eşya alanlar olarak ismimizi siz değerli müşterilerimizden aldık. Evinizde ofisinizde kullanmadığınız veya kullanıp sıkıldığınız ikinci el eşyalarınızı alıyoruz.

Aklınıza geldiğinde veya değiştirmeyi düşündüğünüz ikinci el eşyalarımı nasıl değerlendiririm diyen bütün müşterilerimize ikinci el eşya alanlar olarak biz elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya devam ediyoruz.sizinde ikinci el eşyalarınız mı var istanbul spot eşya yanı başınızda size bir telefon kadar yakınız yapmanız gereken ikinci el eşyalarınızı fotoğraflarını bize whatsapp üzerinden ulaştırmanız yeterli olacaktır.
Fotoğrafları ulaştırdığınız taktirde uzman ekibimiz en yüksek değeri sizlere iletmiş olacaktır.

Kullanılmış Eşya Alan Yerler

İstanbul'da oturan bütün müşterilerimizin dikkatini çeken firmamız çeyrek asıldır siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. kullanılmış eşyalarınızı hiç bir ücret talep etmeden firmamız evinizden nakit para ile alıyor. İkinci el eşya alan yerler diye isminden çok bahsedilen firmamız hizmeti ayağınıza getiriyor.
Kullanılmış eski eşyalarınızı alıp onarıp ve temizleme işlemini gerçekleştirdikten siz gibi değerli müşterilerimize satıma sunuyoruz.sizde evinizde gözden çıkardığınız veya kullanmaktan sıkıldığınız kullanılmış her nevi eşyalarınızı geri dönüşüme kazandırıyoruz.evinizde bulunan yatak odalarınızı, koltuk takımlarınızı, yemek odalarınızı, beyaz eşyalarınızı ve aklınıza gelebilecek her türlü kullanılmış eşyalarınızı nakite çeviriyoruz.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

müşterilerimizin evlerinde veya lokanta, ofislerinde kullanmayı düşünmediğiniz ikinci el beyaz eşyalarınız varsa yüksek değere bize satmayı düşünmelisiniz.ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el led tv, ikinci el lcd tv, ikinci el televizyon, ikinci el klima gibi tüm elektirikli ev aletlerinizi çöpe atmayın.
Kirli, paslı veya ezik olan beyaz eşyalarınızı firmamız hic bir ödeme almadan hatta yüksek değerler biçerek adreslerinizden topluyor.
Sizinde yapmanız gereken bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. İstanbul'un bütün ilçelerinde hizmet veren firmamız istanbul ikinci el beyaz eşya alanlar olarak bilinip tanınmaktadır.sizde evinizde ve ofislerinizde her türlü beyaz eşyalarınızı : çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabınız lcd tv lerınızı laptoplarınızı ve aklınıza gelebilecek elektronik eşyalarınızı bulunduğunuz yerlere kadar gelip aldatmadan anında nakit olarak alıyoruz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst