ıl içi atama başvuru sonuçları 2013

Ebru

New Member


ıl içi atama başvuru sonuçları TC Kimlik no ile sorgu - Öğretmen tayin sonuçları 2013. Öğretmenlerin ıl ıçi Yer Değiştirme Kılavuzu yayımlandı. Kılavuzun ayrıntılarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz..

ıl içi atama başvuru sonuçları TC Kimlik no ile sorgu - Öğretmen tayin sonuçları 2013.Öğretmenlerin ıl içi atama başvuru sonuçları rotahaber.com farkıyla öğrenebilirsiniz. ışte Öğretmenlerin ıl içi atama başvuru sonuçları hakkında detaylı bilgiler...

Öğretmen adaylarının büyük merakla beklediği 2013 Öğretmenler için il içi yer değiştirme kılavuzu yayımlandı. Buna göre başvurular 8 - 12 Temmuz 2013 tarihleri arasında yapıldı. 2013 Öğretmenler il içi başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz..

MEB 2013 Öğretmenler ıl ıçi Tayin Duyurusu yayımlandı. Duyurunun ayrıntılarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz... ;

2013 Öğretmenler ıl ıçi Tayin Duyurusu için tıklayınız

MEB’den yapılan duyuruda 2013 yılı ıl içi yer değiştirme başvuruları 8-12 Temmuz 2013 tarihleri arasında alınacak, atamalar 15 Temmuz 2013 tarihinde, ataması yapılanların ilişik kesme işlemleri 16 Temmuz tarihinden itibaren yapılacaktır.

Yer değiştirme isteğinde bulunacak öğretmenler, Elektronik Başvuru Formu’na yansıtılacak kimlik, öğrenim, Bakanlık atama alanı, hizmet süresi, hizmet puanı ve benzeri bilgilerini başvuru yapmadan önce MEBBıS e-Personel Modülünden (Özlük) kontrol ederek yanlış ya da eksik bilgilerinin düzeltilmesini belgeye dayalı olarak eğitim kurumu, ilçe ve il millî eğitim müdürlüklerinden talep edeceklerdir.

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK ?

2013 il içi yer değiştirme sonuçları il il güncel liste sayfasına sitemizden ulaşabilirsiniz. 2013 il içi yer değiştirme sonuçları bugün açıklanmaya başlıyor. Öğretmenler il içi atama sonuçları rotahaber.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Meb tаrаfındаn 2013 il içi yer değiştirme sonuçları çin yapılan duyurudаil içi yer değiştirme sonuçları 15 Temmuz 2013 tarihinde açıklanacağı ve 16 Temmuz 2013 tarihi ile birlikte ilişik kеsmе işlemlerinin başlayacağı belirtilmişti.

Sizlerde il içi yer değiştirme sonuçları аçıklаyаn il milli eğitim müdürlüklerіnі уorumlar kıѕmında bizler ilе paуlaşabilirsiniz il içi yer değiştirme sonuçlarını an ve an takip edebіlmek için bu sayfamızı sık kullanılanlar sаyfаnızа eklemeyi unutmayınız.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst