ıl ıl Milli Eğitim Müdürlükleri il içi atama kontenjanları listeleri

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
2018 yılı il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları 22 Mayıs 2018 Salı günü başladı başvurular Cuma günü sona erecek ancak şu ana kadar illerde münhal bulunan kadroları açıklamayan il milli eğitimler kontenjanları açıklamayacaklar.

Öğretmenlerin 2018 yılı il içi yer değiştirme başvuruları 22-25 Mayıs 2018 tarihleri arasında alınacak; il içi yer değiştirme atama sonuçları valiliklerce en geç 30 Mayıs 2018 tarihine kadar sonuçlandırılacak. ıl Milli Eğitimler tarafından münhal boş kadrolar açıklanmaya başladı.


Öğretmenlerin 2018 Yılı ıl ıçi ısteğe Bağlı Yer Değiştirme ıhtiyaç Listesi

2018 yılı öğretmenlerin il içi atama başvuruları 22 Mayıs 2018 Salı günü başlayacak olup ıl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından da il içi atamaya açılan boş normlar ilan edilmeye başlandı. 21 Mayıs 2018 Pazartesi itibari ile münhal bulunan kadroları çok az sayıda il milli eğitim müdürlüğünün açıkladığını görüyoruz. ıl içi atama isteyecek öğretmenler bulunduğu ilin milli eğitim müdürlüğü tarafından yayınlanan 2018 yılı öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme alan bazlı ihtiyaç listesi kontrolü yapması tercihlerinin doğru olması açısından önemlidir.
ıL ıÇı ATAMA MÜNHAL KADROLAR
2018 Mayıs ayı öğretmenlerin isteğe bağlı il içi yer değişikliği ile ilgili kontenjan listeleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanmayacak. Öğretmen arkadaşlar bu listeleri ınsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından açıklanacak olarak bekliyorlarsa yanılıyorlar. ıl içi atamalarda münhal boş normlar ıl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından ilan edilir. MEBBıS il içi atama başvuru sayfasında öğretmenlere tüm okullar gözükür ancak boş olan normlar ıl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından açıklanır. Öğretmenlerin 2018 yılı il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları için yayınlanan boş okullar listesine göre tercih yapılması yararlı olur.
2018 YILI ıL ıÇı ATAMA BOş OKULLAR


Eğitim kurumlarına görevli öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları 22-25 Mayıs 2018 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacak. Öğretmen ihtiyaç listesi öğretmenlerin tercihlerini sağlıklı yapabilmeleri için bilgi amaçlı yayımlanmıştır.  Sıramatiğin çalıştırılması sonucu bir okuldaki mevcut öğretmenin başka bir kuruma atanması sonucunda, kadronun boşalması nedeniyle bu okulu tercih eden en yüksek puanlı kişi onun yerine atanabilmektedir. ıl içi atamalar eş zamanlı yapılmaktadır. ıl içi tercih işlemlerinde ihtiyaç olup olmamasına bakılmaksızın alanında norm bulunan tüm kurumlar tercih edilebilinmektedir. ıhtiyaç listesinde eğitim kurumlarının hizmet bölgesi ve hizmet alanları da belirtilmiştir. Hizmet alanı 4, 5, 6 olan eğitim kurumları zorunlu hizmet alanıdır.

ıl Milli Eğitim Müdürlükleri 2018 yılı il içi atama boş bulunan münhal kadrolar; Adana TIKLAYIN  Açıklamadı Adıyaman TIKLAYIN Afyonkarahisar TIKLAYIN Ağrı TIKLAYIN Aksaray TIKLAYIN Amasya TIKLAYIN Ankara TIKLAYIN Açıklamadı Antalya TIKLAYIN Ardahan TIKLAYIN Açıklamadı Artvin TIKLAYIN Aydın TIKLAYIN Balıkesir TIKLAYIN Bartın TIKLAYIN Açıklamadı Batman TIKLAYIN Bayburt TIKLAYIN Açıklamadı Bilecik TIKLAYIN Bingöl TIKLAYIN Bitlis TIKLAYIN Bolu TIKLAYIN Burdur TIKLAYIN Bursa TIKLAYIN Çanakkale TIKLAYIN Çankırı TIKLAYIN Açıklamadı Çorum TIKLAYIN Açıklamadı Denizli TIKLAYIN Diyarbakır TIKLAYIN Düzce TIKLAYIN Edirne TIKLAYIN Elazığ TIKLAYIN Erzincan TIKLAYIN Erzurum TIKLAYIN Eskişehir TIKLAYIN Gaziantep TIKLAYIN Açıklamadı Giresun TIKLAYIN Gümüşhane TIKLAYIN Hakkari TIKLAYIN  Hatay TIKLAYIN Iğdır TIKLAYIN Isparta TIKLAYIN ıstanbul TIKLAYIN ızmir TIKLAYIN Kahramanmaraş TIKLAYIN Karabük TIKLAYIN Karaman TIKLAYIN Kars TIKLAYIN Kastamonu TIKLAYIN Kayseri TIKLAYIN Kırıkkale TIKLAYIN Açıklamadı Kırklareli TIKLAYIN Kırşehir TIKLAYIN Açıklamadı Kilis TIKLAYIN Açıklamadı Kocaeli TIKLAYIN Konya TIKLAYIN Kütahya TIKLAYIN Malatya TIKLAYIN Manisa TIKLAYIN Mardin TIKLAYIN Mersin TIKLAYIN Muğla TIKLAYIN Muş TIKLAYIN Nevşehir TIKLAYIN Niğde TIKLAYIN Ordu TIKLAYIN Osmaniye TIKLAYIN Rize TIKLAYIN Açıklamadı Sakarya TIKLAYIN Samsun TIKLAYIN Siirt TIKLAYIN Sinop TIKLAYIN Sivas TIKLAYIN şanlıurfa TIKLAYIN şırnak TIKLAYIN Tekirdağ TIKLAYIN Tokat TIKLAYIN Trabzon TIKLAYIN Tunceli TIKLAYIN Uşak TIKLAYIN Van TIKLAYIN Yalova TIKLAYIN Yozgat TIKLAYIN Zonguldak TIKLAYIN
 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Bahsegel

Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst