ımralı Adasında 1+1 Mini Villa

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Eşleriyle görüşebilme imkanı tanıyan kanunun yürürlüğe girmesinin ardından ımralı Cezaevi'nin alanında bir inşaat çalışması başladı


Abdullah Öcalan'ın da kaldığı ımralı Cezaevi kampusunun içerisinde inşaat çalışmaları başladı. 1 oda 1 salondan oluşan, içinde mutfağı ve banyosu da bulunan evden ımralı'da yatan tüm hükümlülerin faydalanması bekleniyor.

Disiplin kurallarına uyan hükümlülere "ödül" olarak cezaevinde eşleriyle görüşebilme imkanı tanıyan kanunun yürürlüğe girmesinin ardından ımralı Cezaevi'nin alanında bir inşaat çalışması başladı.

Milliyet gazetesinin haberine göre, Cezaevinden bağımsız olan müstakil evde 1 oda, 1 salon, banyo, tuvalet ve mutfak bulunacak. ımralı'da yatan 5 hükümlüyle birlikte, disiplin kurallarına uyması halinde Abdullah Öcalan'ın da evden yararlanacağı iddia edildi.

Yürürlüğe geçtiğimiz günler giren anadilde savunma düzenlemesinde hükümlüler için de "eşle görüşme" maddesi yer almıştı. Eşle görüşme, "disiplin hükümlerine uygun davranan mahkumlara verilecek ödül" olarak niteleniyor.

Ödüllendirilecek hükümlüler, en geç 3 ayda bir olmak üzere, 3 saatten 24 saate kadar eşleri ile cezaevi personelinin yakın nezareti olmaksızın mahrem şekilde görüştürülebilecek.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst