ımralı Görüşmelerini Destekliyor musunuz? (ANKET)

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Siyasetin ana gündemi, terör sorunun çözümü için ımralı ile yapılan görüşmeler.

Terörün sona ermesi için ımralı ile yürütülen görüşmeler Ankara'da siyasetin gündemindeydi. AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısında konu detaylarıyla görüşüldü. Toplantının ardından açıklama yapan Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, "Tek amaç terör örgütüne silah bırakmaktır" dedi.

Başbakan Erdoğan bir televizyon kanalındaki kouşmasında görüşmelerin süreceğini belirtmişti. En başta görüşmeler gizli olarak yürütülüyorken, Başbakan Erdoğan'ın bu çıkışıyla açıktan görüşmeler başlatıldı.

Bdpliler görüşmelerin sürmesini ve sonuna kadar gidilmesini istiyor.

Ak Partililer de görüşmelerin sürmesi gerektiğini belirtiyor ve görüşmelere tüm hızıyla devam ediyor.

Chpliler, görüşmelerin olmasını ancak gizli kapaklı değil de muhalefetin de bilgisi dahilinde olmasını istiyor.

Mhpliler görüşmelere tamamıyla karşı çıkıyor ve görüşmeleri devletin acziyyeti olarak niteliyor.

Peki HALK ne diyor ?

Onu da biz merak ettik ve size soruyoruz.


Terörle mücadele mi, Müzakere mi edilmeli ?

ONLINE ANKETıMıZE KATILIN
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst