ınfaz Koruma Memuru Olmak ısteyenler !!

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


30 Mart 2013 tarihli Resmi Gazetede yapılan değişiklik sırasında, idare memurluğu öğrenci alımında iki önemli değişiklik yapılmıştır.

Yapılan ilk değişiklik yaş şartının 30'dan 35'e çıkarılmasıdır.

ıkinci değişiklik ise idare memurluğu öğrenciliğine başvuracak bölümlere ilişkindir. Önceden, başvuracak bölümler sayma yoluyla belirtiliyor iken, yapılan değişiklik sırasında "en az 4 yılık bir lisans eğitimi veren fakülte veya yüksekokuldan mezun olmak yeterli" bulunmuştur.

Diğer taraftan, ınfaz ve koruma memurluğu öğrenciliği adaylığına başvuru şartlarında ise bir değişiklik yapılmamıştır. ılk gün yaptığımız değerlendirmede, sehven idare memurluğu için yapılması gereken değerlendirme infaz koruma memurluğu öğrenci adaylığı için yazılmıştır. Bu hususu düzeltiyoruz....

ınfaz ve koruma memurluğu öğrenciliği adayı olabilmek için aranan ve değişmeyen şartlar şu şekildedir:
a) En az lise veya dengi okul mezunu olmak,
b) Erkeklerde 170 cm, kadınlarda 160 cm’den kısa boylu olmamak,
c) Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13’ten fazla, 17’den az olmamak.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst