instagram takipçi satışına yönelik merak edilenler - instagram buy followers

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Instagram Takipçileri, Beğenileri ve Yorumlarını satın alma kavramı, düşündüğünüz bir şey olabilir, ancak cevaplardan çok soruları gündeme getiriyor. Bu nedenle, bize en sık sorulan soruları aşağıda listeledik.

Otomatik beğeni satın alırsam Instagram hesabımı yasaklar mı?

Hayır, Instagram otomatik beğeni satın aldığınız için hesabınızı yasaklamaz. Instagram'ın silmeleri durumunda beğenilerinizin bir kısmını kaybetme potansiyeliniz vardır, ancak kaliteli bir sağlayıcı seçerseniz bu pek olası değildir. Bunun olmasını önlemek için yukarıdaki yüksek kaliteli sağlayıcıları kullandığınızdan emin olun.

Otomatik beğenilerinizi en yüksek puan alan sağlayıcılarımızdan satın alırsanız, satın alma işleminizin itibarınız için bir risk oluşturmayacağından emin olabilirsiniz.

Başkaları Instagram otomatik beğenileri satın aldığımı bilecek mi?

Bunların hepsi seçtiğiniz sağlayıcının kalitesine bağlıdır. Düşük kaliteli otomobil benzeri sağlayıcılardan satın alırsanız, insanlar biraz araştırma yapıp içeriğinizi beğenen profillere tıklayıp tıklamadıklarını öğrenebilirler. Kaliteli sağlayıcılar, hesapları gerçek Instagramcılara benzediğinden şüphe uyandırmayan daha iyi sonuçlar sunar. Herhangi bir sağlayıcıdan satın almadan önce incelemelerimizi okuduğunuzdan emin olmanız gerekir.

Otomatik Instagram beğeni sağlayıcısında aranacak özellikler nelerdir?

Öncelikle sağlayıcının sunduğu garantiler, gizlilik politikaları ve hizmet şartları gibi müşteri korumalarına dikkat edin. İncelemelerimizde bazen karmaşık olan bu belgeleri kolayca özetlemeye zaman ayırıyoruz; bu nedenle bunları okuduğunuzdan emin olun.

Aramanız gereken en önemli özellikler, içeriğinizi beğenen hesapların güvenilirliği ve kalitesidir. Beğeni hedeflerinize ne kadar düzenli olarak ulaşıldığına ve hesapların ne kadar orijinal göründüğüne dikkat edin. Tüm bu faktörleri ve daha fazlasını test ediyoruz, bu nedenle otomatik beğeni satın almadan önce yorumları okuduğunuzdan emin olun.

Instagram otomatik beğeni satın almak işe yarıyor mu?

Instagram otomatik beğeni satın almak, sosyal aktivitenizi başlatmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Herhangi bir sosyal medya platformunda sıfır beğeni görmek her zaman zordur ancak bunu değiştirebilirsiniz. Kimse bundan bahsetmiyor ama milyonlarca ünlü, politikacı ve işletme Instagram'da beğeni satın aldı. Çalıştığı için popüler.

Otomatik beğeni satın almak yalnızca sayılarla veya popülerlik satın almakla ilgili değildir. Aslında bu, içeriğinizde beğeniler görünmeye başladıktan sonra ne olacağı ve bu beğenilerin hesabınızın etkinliği üzerindeki olumlu etkisi ile ilgilidir. Bir gönderide zaten beğenileriniz varsa, bu daha fazla kişinin onu beğenme ve hesabınızı sizi takip edecek kadar ciddiye alma şansını artırır. Bu beğeniler tüm içeriğinizde otomatik olarak göründüğünde, hesabınızın imajı sürekli başarıya dönüşür.

Şirketler Instagram beğenilerini otomatik olarak nasıl sunuyor?

Her şirketin beğenilerinizi otomatik olarak iletmenin kendi yöntemi vardır. İncelemelerimiz bu yöntemleri tek tek ayrıntılı olarak ele alıyor. Temel yol, normal beğeni hizmetlerini alıp herhangi bir manuel yönlendirme olmadan hesabınıza bağlamalarıdır.

Bu sitedeki otomatik Instagram beğenilerinin incelemelerine neden güvenmeliyim?

Platformun ilk çıkışından bu yana Instagram'ı sık sık kullanıyoruz ve yıllar boyunca hesaplarımızı güçlendirmek için bir dizi hizmet kullandık. Geçmişte yanıldığımız zamanlar oldu, bu yüzden başkaları bizim gibi zarar görmesin diye yaklaşık 30 farklı firma ve satıcıyı daha da test ettikten sonra bu siteyi yaptık!

Deneyimlerimiz bize, siparişinizi gönderdiğiniz andan itibaren, harika içeriğinizi her gönderdiğinizde bu beğenilerin otomatik olarak gelmeye başladığı ana kadar neleri beklemeniz ve beklememeniz gerektiğini gösterdi. Instagram otomatik beğeni satın almanın birçok hesap için yaygın olduğunu biliyoruz ve bu hizmetleri kullananların dolandırılmayacağından emin olmak istiyoruz.

Otomatik beğeni satın aldığım için yasaklanabilir/askıya alınabilir miyim?

Hiç kimse içeriğini kimin beğeneceğini kontrol edemez, dolayısıyla hesabınız genellikle Instagram tarafından yasaklanmaya veya askıya alınmaya karşı çok güvenlidir. Birisinin Otomatik Beğeni hizmetini kullanması nedeniyle yasaklanması mümkün olsaydı, beğenmediğiniz herhangi bir hesap için beğeni satın alabilir ve hesabın kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Açıkçası durum böyle değil!

Instagram'da otomatik beğeni satın alma nasıl çalışır?

Her sağlayıcının kendi teknikleri vardır ancak Otomatik Beğeni hizmetleri için en yaygın yöntemler Bot Ağları, Sinir Ağları ve farklı Ödül Ağlarıdır. En kaliteli otomatik beğeniler, bir sağlayıcıya verdikleri her beğeni için aslında mikro işlemler alan ve daha sonra bu beğenileri size geri satan gerçek kişilerden gelir. Otomasyon, aynı benzer hizmetin otomatikleştirilmesinden gelir, böylece hizmet, kimse tarafından manuel olarak söylenmeden içeriğinizi beğeneceğini bilir.

Instagram otomatik beğenilerini gerçekten satın alabilir miyim?

Evet yapabilirsin. Sadece şu kolay adımları izleyin:

 1. Hizmeti sunan bir sağlayıcı bulun. Hangi şirketi seçeceğinize karar vermek için incelemelerimizi okuyun.
 2. Satın almak istediğiniz paketi seçin. Tek bir satın alma işleminde gönderi başına birkaç düzineden bine kadar beğeni alabilirsiniz.
 3. Instagram beğenilerinizin görünmeye başlamasını bekleyin. Bazı firmalar siparişinizi verdikten sonra 30 dakika içinde teslimata başlayacaktır.
 4. Yaptığınız her yeni Instagram gönderisinin hızla beğeni kazanmasını izleyin.
Bu hizmet, Instagram sayfanızın ivmesini sürdürmeniz ve sürekli olarak daha fazla insanı sayfanıza çekmeniz için harika bir yoldur.

Instagram otomatik beğeni satın alma nasıl çalışır?

Adından da anlaşılacağı gibi sağlayıcılar, Instagram gönderilerinize beğenileri otomatik olarak iletmek için özel yazılımlar kullanır. Yazılım, seçtiğiniz pakete bağlı olarak, belirlenen sayıda gönderiye günlük olarak belirli sayıda beğeni gönderir. Sağlayıcıya bağlı olarak tek seferlik sipariş veya hizmete aylık abonelik satın alırsınız.

Hizmet ayrıca yaptığınız yeni gönderileri otomatik olarak algılar ve ona beğeniler ekler. Bu, yeni gönderilerin görünürlüğünü hızla artırmanıza ve insanların dikkatini daha hızlı çekmenize olanak tanır.

Instagram otomatik beğeni satın almak gerçekten işe yarıyor mu?

Evet öyle. Daha fazla beğeni almanın temel amacı gönderilerinizin popülerliğini artırmaktır. Hizmet ile birden fazla gönderi için sürekli olarak beğeni kazanabilirsiniz. Bu, zaman içinde görünürlüklerini önemli ölçüde artırarak daha fazla izleyicinin ilgisini çeker.

Gerçek mi yoksa sahte Instagram beğenileri mi alıyorum?

Çoğu hizmet otomatik yazılım kullandığından aldığınız beğeniler genellikle gerçek olmayacaktır. Bunlar, insan kullanıcılar tarafından verilen gerçek beğenilerden pratik olarak ayırt edilemezler ve yine de aynı etkiye sahip olacaklardır. Şirketin yazılım ve reklam ağlarının bir kombinasyonunu kullanması durumunda gerçek beğenilerin de buna karışması mümkündür.

Neden Instagram otomatik beğeni satın almalıyım?

Instagram otomatik beğeni satın almak sayfanızın büyümesini hızlandırmak açısından oldukça faydalıdır. Bu hizmeti şu amaçlarla kullanabilirsiniz:

 • Yeni gönderilere dikkat çekmek
 • Sayfanız hakkındaki tartışmaları sürdürmek
 • Sosyal kanıtınızı artırmak
 • Daha fazla takipçi çekmek
 • Güvenilirliğinizi artırmak
 • Web sitenize trafik çekmek
Instagram otomatik beğenilerini kullanmanın diğer faydalarını da bulabilirsiniz. Yukarıdaki Artılar ve Eksiler bölümümüzü okuyarak hizmet alabilirsiniz.

Instagram'da otomatik beğeni satın almak bir dolandırıcılık mı?

Hayır. Instagram otomatik beğeni hizmetleri, gönderilerinizi tanıtmak için kullanılan diğer pazarlama araçları gibidir. Saygın sağlayıcılar ayrıca, hizmetlerini kullanırken güvenceniz olarak çalışan çeşitli müşteri garantilerine de sahiptir. Bunlar, belirtilen sayıda beğeniyi sağlayamamaları durumunda para iade garantilerini ve kaybedilen beğeniler için değiştirme garantilerini içerir.

Ancak yine de sizi kandırmaya çalışan dolandırıcılar var. Bu vicdansız şirketler çoğu zaman hizmetleriyle ilgili, sözde birkaç dakika içinde binlerce beğeni göndermek gibi önemli iddialarda bulunur, ancak bunu başaramazlar. Bu tür iddiaları gördüğünüzde kesinlikle bu sağlayıcılardan uzak durmalısınız.

Instagram otomatik beğeni satın almak güvenli mi?

Evet, Instagram otomatik beğeni satın almak güvenlidir. Hizmet, tamamen otomatik olması dışında normal Instagram beğeni hizmetlerine benzer şekilde çalışır. Bu, kazandığınız beğenilerin anonim olarak iletildiği ve gönderi beğenilerini artırmanın ötesinde hesabınızı etkilemeyeceği anlamına gelir. Ayrıca bu tür hizmetleri kullandığınız için cezalandırılmayacaksınız.

Hesabınıza erişim izni vermenizi gerektiren sağlayıcılardan kaçınmanız gerekir. Hizmetin amaçlanan hedefinin gönderilerinizdeki beğeni sayısını artırmak olduğunu unutmayın. Bu, sizin veya sağlayıcınızın hesabınızdan herhangi bir işlem yapmasını gerektirmez.

Instagram otomatik beğeni satın almak yasa dışı mı?

Hayır, yasa dışı değil. Instagram otomatik beğeni hizmetlerini kullanmanızı yasaklayan herhangi bir yasa yoktur. Instagram, beğenileri artırmaya yönelik yapay araçların kullanılmasına izin vermediklerini ancak hesabınızı askıya almayacaklarını veya yasaklamayacaklarını belirtiyor. Alabileceğiniz tek sonuç beğeni sayınızın azalması olacaktır.

Satın aldığım Instagram otomatik beğenilerini kaybedebilir miyim?

Instagram'ın kendisi gönderilerinizin beğeni sayısını değiştirmediği sürece hayır. Bu genellikle sitenin genel olarak otomatik beğeni botlarını kapatmasının bir sonucudur ve size karşı doğrudan bir eylem değildir. Otomatik beğeniler birden fazla gönderiye uygulandığından bu gönderilerdeki beğeni sayınızın düştüğünü göreceksiniz. İyi bir otomatik beğeni sağlayıcısı, kaybedebileceğiniz beğenilerin yerini alacak bir saklama garantisine sahip olmalıdır.

İnsanlar Instagram otomatik beğenileri satın aldığımı bilecek mi?

Hayır, yapmayacaklar. Otomatik beğeniler, gönderilerinizin sayacında göründükten sonra normal beğenilerden ayırt edilemez. Gönderi beğenilerinizin daha hızlı arttığını fark edebilirler ancak bu beğenilerin nereden geldiğini bilemeyeceklerdir.

Bu Instagram otomatik beğenilerinden gerçek etkileşimler elde edecek miyim?

Bu, hizmeti nasıl kullandığınıza bağlıdır. Otomatik beğenilerin belirli bir süre boyunca birden fazla gönderiye uygulandığını unutmayın. Beğenilerin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak ve izleyicileri bu gönderilere daha iyi çekmek için yayınlamak istediğiniz gönderileri planlayın.

Bunun sadece ilk adım olduğunu unutmayın. Gelen kitlelerin gönderilerinize aktif olarak katılımını sağlayarak otomatik beğenilerinizin oluşturduğu ivmeden yararlanın. Otomatik beğeniler aboneliğiniz boyunca sürekli olarak iletildiği için etkisini daha da katlamış olursunuz.

Gerçekten Instagram yorumlarını satın alabiliyor musunuz?

Evet. Instagram yorumlarını (gerçekte) bir web sitesinden veya satıcıdan satın alabilir ve aslında birkaç dakika gibi kısa bir sürede gönderilerine yorum alabilirsiniz.

Bugünlerde her şeyin bir pazarı var ve burada olduğunuza göre, bu hizmetlerin var olmasının nedeni olmakla ilgilendiğinizi varsayabiliriz. Ancak yorumları satın almadan önce, incelemelerimizi okumanızı ve en iyi kaliteyi aldığınızdan emin olmak için en yüksek puanı alan sağlayıcıyı seçmenizi öneririz.

Şirketler Instagram yorumlarını nasıl satıyor?

Test ettiğimiz çoğu şirket yöntemlerini açıklamıyor ancak deneyimlerimizden ve paylaşanlardan, şirketlerin yorumlarını iletebilecekleri farklı yolların olduğunu anladık. Bulduğumuz en yaygın yöntemlerin bir listesi aşağıda verilmiştir:

- Botlar: Bazı sağlayıcılar, genel yorumları hızlı ve büyük miktarlarda oluşturmak, yönetmek ve sunmak için bir yazılım veya platform tarafından yönetilen botları kullanır. İşini yaparken, yorumlar genellikle sahtedir ve kullanıcı hesapları da genellikle sahte görünür.


- Yoruma Yorum:Bu yöntem genellikle kullanıcıların kendi hesapları için aynı tür etkileşimi elde etmek amacıyla faaliyetler gerçekleştirdiği bir değişim ağının parçasıdır. Seçtiğiniz sağlayıcının bir değişim ağı varsa alacağınız yorumların gerçek kullanıcılardan gelme olasılığı daha yüksektir.


- Ödüller: Bir değişim ağının işleyişine benzer şekilde, bu tür yöntemi kullanan şirketlerin, insanların puan veya madeni para kazanmak için belirli faaliyetleri gerçekleştirdikleri kendi platformları vardır. Bu puanları kendi hesaplarına beğeni, yorum veya takipçi satın almak için kullanabilirler. Bu yöntemle gerçek kullanıcılardan yorum alırsınız.


- Promosyonlar:Bazı şirketler, hesabınıza hedefli ve gerçek katılım sağlamak için mikro reklam kampanyaları oluşturur. Bu promosyonlardaki yorumlar genellikle yüksek kalitelidir ve yayınlarınıza bir şekilde ilgi duyan gerçek kullanıcılardan gelir, ancak genellikle çok pahalıdır ve/veya garantisi yoktur.

Instagram yorumlarını satın almak gerçekten işe yarıyor mu?

Evet öyle! Bu tür hizmetleri yıllardır test ediyoruz ve kesinlikle işe yaradıklarını doğrulayabiliyoruz.

Aslında pek çok ünlünün, Instagram fenomeninin, markanın ve sadece sıradan kullanıcıların aşağıdaki amaçlarla gönderilerine düzenli olarak Instagram yorumları ve beğenileri satın aldıkları bilinmektedir:


 • Gönderilerinin popülerliğini artırmak
 • Ulaştıkları kullanıcı ve takipçi sayısını artırmak
 • Organik yorumları teşvik etmek ve sohbetleri teşvik etmek gönderilerinde
 • İmajlarını iyileştirme
 • Reklam / etkileyici kampanya sonuçlarını iyileştirme
Satın alınan yorumlar gerçek kullanıcılardan mı yoksa sahte kullanıcılardan mı geliyor?

Seçtiğiniz sağlayıcı bot veya script kullanıyorsa yorumların sahte kullanıcılardan gelmesi muhtemeldir. Yorumları bir değişim ağı, ödül planı veya reklam kampanyası aracılığıyla ileten şirketler genellikle gerçek kullanıcılardan yorumlar sağlar ancak yorumlar yine de doğal olmayabilir veya zorlama olabilir.

Alacağınız yorumların kalitesi, seçtiğiniz sağlayıcının kalitesine bağlıdır. Güvenilir bir sağlayıcı seçin ve sonuçlardan memnun kalma şansınız çok daha yüksek olacaktır. Şüpheli olanı seçin, büyük olasılıkla pişman olacaksınız.

Neden Instagram yorumlarını satın almalıyım?

Instagram gönderilerinize yorum yapmak, hedef kitlenizle etkili bir şekilde bağlantı kurduğunuzu gösterir. Ayrıca bu, takipçileriniz için alakalı gönderiler oluşturduğunuzun bir işaretidir. Instagram yorumlarını satın almak, insanların gönderilerinizle etkileşime geçmesine yardımcı olur. Deneyebileceğiniz başka yöntemler de var ancak yorum satın almak kolay ve kullanışlı bir seçenektir. Aşağıdakileri yapmak istiyorsanız yorum satın almayı düşünün:

 • Gönderinizin ilgi çekici görünmesini sağlayın
 • Gönderilerinizde organik etkileşimi artırın
 • Instagram'da popüler görünün
 • Çevrimiçi güvenilirliğinizi artırın
 • Erişiminizi genişletin
 • Takipçilerinizi büyütün
Instagram yorum hizmetleri bir aldatmaca mı?

Hayır, Instagram yorum hizmetleri dolandırıcılık değildir. Instagram yorumlarını iddia ettikleri standartta sunan ve ileten birçok gerçek firma bulunmaktadır.

Ancak, her sektörde olduğu gibi, kullanıcıları kandırmaya veya yanıltarak hizmetlerini olmayan bir şey için satın almaya çalışan şirketler, web siteleri ve satıcılar var.

Doğal veya Organik yorumlar vaat eden ve garanti eden Sağlayıcılar büyük olasılıkla sizi yanıltmaya çalışıyor. Deneyimlerimize göre, Instagram yorumları satan sağlayıcıların çoğu, doğal olmayan veya zorlama yorumlar satıyor. Bazıları botlar tarafından. Bazıları karşılığında gerçek kullanıcılara bir şeyler teklif ederek. Bazıları hibrit bot kullanıcılarından veya kullanıcı çiftliklerinden. Bir hizmetin garanti edilmesi imkansız olduğundan, gerçekten organik yorumlar sunan sağlayıcıları nadiren buluyoruz.

Yorum satın almak güvenli midir?

Deneyimlerimize göre, giriş bilgilerinizi paylaşmadığınızda (herhangi bir güvenilir sağlayıcı bunu istemez veya istemez) Instagram yorumlarını satın almak güvenlidir.

Önemli olan, bir Instagram yorum sağlayıcısı seçerken acele etmemeniz ve yorumları okuduğunuzdan emin olmanızdır.

Yorum satın almak yasa dışı mı? instagram buy likes

Yorumların veya herhangi bir promosyon hizmetinin satın alınmasını düzenleyen herhangi bir yasa bulunmadığından yasa dışı değildir .

Ancak sektörün ve Instagram'ın hoş karşılamadığı uygulamalar ve hizmetler var. Ancak en kötü senaryo, Instagram'ın satın alınan yorumları bir şekilde işaretleyip kaldırmasıdır. Ne fazla ne eksik.

Bir şirket satın alınan yorumları teslim ettikten sonra kaldırabilir mi?

Hayır, çoğu şirket (diğer adıyla sağlayıcılar) yorumları zorla kaldıramaz. Ancak diğer birçok nedenden dolayı yorumlarda düşüş veya kayıp yaşanması kesinlikle mümkündür:

 • Yorumu/yorumları yayınlayan kullanıcı yorumu silmiştir.
 • Yorumu/yorumları yayınlayan kullanıcı, hesabını silmiş veya bir gizlilik ayarını etkinleştirmiştir.
 • Yorum(lar)ı yayınlayan kullanıcı sosyal platform tarafından uzaklaştırıldı.
 • Sosyal platform, kullanım koşullarını ihlal ettiği gerekçesiyle yorum(lar)ı ve/veya hesap(lar)ı sildi/askıya aldı/gizledi.
Instagram yorum servis sağlayıcıları için sahip olduğumuz kriterlerden biri güvenilirlik ve sonuçların uzun vadeli saklanmasıdır; bu nedenle en iyi sağlayıcılarımız, kalıcı Instagram yorumları sunma konusunda en iyi geçmiş performansa sahiptir ve hala bir düşüş yaşıyorsanız, hepsi yeniden teslimat için Değiştirme / Saklama Garantisi sunuyoruz.

Takipçi satın alırsam Instagram hesabımı yasaklar mı?

Hayır, Instagram takipçi satın aldığınız için hesabınızı yasaklamaz. En kötüsü, satın aldığınız takipçilerinizi kaybedersiniz; bu da kaynakların boşa harcanması ve itibarınıza yönelik riskler nedeniyle iyi bir sonuç değildir. Bunun başınıza gelmesini önlemek için, botlar veya spam hesaplar yerine yalnızca en kaliteli Instagram takipçilerini sunan yüksek kaliteli sağlayıcıları kullandığınızdan emin olun.

En yüksek puan alan sağlayıcılarımızdan takipçi satın alırsanız takipçi satın almanın itibarınız için bir risk oluşturmayacağından emin olabilirsiniz.

Başkaları Instagram takipçileri satın aldığımı bilecek mi?

Diğer Instagramcılar takipçi satın alıp almadığınızı bilmeyebilirler ancak bunun şüphelenip şüphelenmemeleri seçtiğiniz sağlayıcının kalitesine bağlıdır. Düşük kaliteli satıcılardan satın alırsanız, takipçilerinizden bazılarının biraz kötü göründüğünü bakan herkes oldukça açık bir şekilde görecektir.

Öte yandan, yüksek kaliteli satıcılar, hiç kimsenin satın alındığından şüphelenmeyeceği kadar orijinal görünen Instagram takipçileri sunar. Bu nedenle herhangi bir sağlayıcıdan satın almadan önce daima araştırma yapmalı ve yukarıda bulunan incelemelerimizi okumalısınız.

Bir takipçi sağlayıcıda aranacak özellikler nelerdir?

Herhangi bir takipçi sağlayıcının en önemli özellikleri, elde tutma ve kalitedir. Takipçilerin satın alma sonrasında ne kadar süre sitede kaldıklarına, ne kadar özgün ve aktif göründüklerine bakın. Ayrıca, satın alma düğmesine basmadan önce sağlayıcının müşteri korumalarına da dikkat edin: saklama garantileri, gizlilik politikaları ve müşteri destek protokolleri.

Tüm bu faktörleri ve daha fazlasını test ediyoruz; bu nedenle satın almadan önce yorumları okuduğunuzdan emin olun. Politikaları anlamanız için basitleştiriyoruz ve gerçekte yaptığımız siparişlerin kalitesini gösteriyoruz.

Satın alınan Instagram takipçileri neye benziyor?

Bu, seçtiğiniz sağlayıcının kalitesine bağlıdır. Düşük kaliteli takipçiler yeni hesaplar gibi görünecektir: yalnızca birkaç tane yüklenmiş resim, biyografi yok, takipçi yok ve genellikle çok sayıda hesabı takip ediyor.

Yüksek kaliteli takipçiler, çok sayıda yüklemeye, tam biyografiye ve takipçiler ile takipçiler arasında 1:10 oranına sahip olacakları için gerçek Instagram takipçilerinin tüm özelliklerine sahiptirler. Bu takipçiler organik olarak elde edilenlerden neredeyse ayırt edilemez. Bazen sahte takipçiler , gerçek mi yoksa sahte mi olduklarının anlaşılmasını zorlaştırmak için Özel olarak ayarlanacaktır . Ne bekleyeceğinizi bilmeniz için sağlayıcılardan satın aldığımız takipçilerin gerçek örneklerini gösterdiğimiz incelemelerimize bakın.

Instagram takipçi satın almak işe yarıyor mu?

Evet! Takipçi satın almak, Instagram'da takipçi büyümesini başlatmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Sosyal medyada sıfırdan başlamak her zaman zordur, o halde neden sizden çok ileride olan büyük paralı medya girişimlerine karşı kendinize bir destek vermiyorsunuz? Bu konuda konuşmasalar da gerçek şu ki ünlülerden yerel işletmelere kadar milyonlarca kullanıcı Instagram'da takipçi satın aldı. Taktik popüler çünkü işe yarıyor.

Takipçi satın almak sadece sayı veya popülerlik satın almakla ilgili değildir; onları satın aldıktan sonra ne olacağıyla da ilgilidir. Zaten bin takipçiniz varsa insanların gönderilerinizi ciddiye alma olasılığı daha yüksektir. Resimlerinizi ♥ paylaşma olasılıkları daha yüksektir ve paylaşımda bulunduğunuzda daha sık yorum yapacaklardır. Instagram takipçileri satın almanın sizin için uygun olup olmadığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Şirketler Instagram takipçilerini nasıl sağlıyor?

Her şirket farklıdır ve Instagram takipçilerini hesabınıza ulaştırmak için kendi teknik ve yöntemlerini kullanır. Buna basit Bot Ağları dahil olabilir veya arkasında gelişmiş reklam hedefleme kampanyaları bulunabilir. İncelemelerimizde her şirketin yöntemlerini belirtiyor ve inceliyoruz, bu yüzden yukarıda mutlaka okuyun!

Satın aldığım takipçileri kaybeder miyim?

İnceleme listemizde en üst sıralarda yer alan bir şirketten satın alırsanız satın aldığınız takipçileri kaybetmeniz pek olası değildir. Kullanıcıların Instagram takipçi satın alırken en büyük endişelerinden biri onları kaybetme ihtimalidir. 2014'teki Instagram Tasfiyesi'nden bu yana bu endişe daha da yaygınlaştı.

Takipçi kaybedip kaybetmeyeceğiniz tamamen şirkete ve takipçilerini ne kadar iyi koruduklarına bağlıdır. Çoğu şirket haftalık bazda takipçi kaybıyla ilgili sorunlar yaşayabilirken (bunlar ucuz Instagram takipçileri satan düşük kaliteli şirketlerdir), en iyi şirketler yüksek kaliteli, uzun vadeli Instagram takipçilerini yönetme konusunda olağanüstü bir iş çıkarıyor .

Instagram takipçilerini kaybetmekten endişeleniyorsanız listemizde incelenen en iyi şirketlere bağlı kaldığınızdan emin olun.

ixfy.net'teki Instagram takipçilerinin yorumlarına neden güvenmeliyim?

Hepimiz ixfy'de sık sık Instagram kullanıcıları ve pazarlamacılarıyız. Hepimiz bir zamanlar Instagram takipçileri satın aldık ve umursadığımızdan daha fazla kez dolandırıldık. Bu siteyi başkalarına yardımcı olmak için hazırladık ve pazarı gerçekten tanımak için yaklaşık 30 farklı şirket ve satıcıyı test ettik.

Deneyimlerimiz bize sipariş sürecinden, geri dönüş süresine, takipçilerin kalitesine ve güvenilirliğine kadar tam olarak ne beklemeniz gerektiğini ve nelere tolerans göstermemeniz gerektiğini öğretti. İncelemelerimiz müşteri desteği ve şirket politikaları gibi ikincil konulara da bakıyor. Instagram takipçileri satın almanın yaygın bir taktik olduğunu biliyoruz ve bunu yapan kişilerin eli boş, dolandırılmadığından veya başına gelenler hakkında kötü söz söylemediğinden emin olmak istiyoruz.

Instagram takipçileri bağlamında elde tutma ne anlama geliyor?

Elde tutma, sağlayıcının size verdiği garanti (varsa) bittikten sonra kaç takipçinin sizinle kalacağı anlamına gelir. Saklama garantisinin süresi dolana kadar bekleyip, satın alınan takipçilerden herhangi birinin hesabımızı takip etmeyi bırakıp bırakmadığını veya Instagram tarafından silinip silinmediğini görüyor ve saklama deneyimlerimizi incelemelerimizde size bildiriyoruz.

Instagram takipçi satın aldığım için yasaklanabilir miyim?

Kimseye spam göndermeyeceğiniz ve sizi kimin takip ettiğini kontrol edemeyeceğiniz için hesabınız genellikle çok güvenlidir. Takipçiler size doğal olmayan bir şekilde veya çok hızlı bir şekilde teslim edilirse hesabınızdan silinebilirler. Genel olarak takipçi satın aldığınızda profiliniz herhangi bir yasaklanmaya karşı güvendedir.

Instagram takipçileri satın almanın başka faydaları da vardır. Yukarıdaki Artılar ve Eksiler bölümümüzde daha fazla bilgi edinin.

Instagram takipçi satın almak bir aldatmaca mı?

Instagram takipçi satın almak bir aldatmaca değildir. Yalnızca gerçek takipçiler sunmakla kalmayıp aynı zamanda sağlam müşteri koruma garantileri de sunan çok sayıda güvenilir sağlayıcı bulacaksınız. Bu garantiler müşteri memnuniyetini sağlar ve takipçi düşüşü veya hizmetin verilmemesi ile ilgili endişeleri ortadan kaldırır.

Ne yazık ki dolandırıcılar var ama sadece bu piyasada değil! "Gerçek" takipçilerin süper hızlı teslimatını gülünç derecede düşük fiyatlarla sunduklarını iddia ediyorlar. Gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa aramaya devam edin. İncelemelerimizle ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi sağlayıcıyı bulmanıza yardımcı olmayı umuyoruz.

Instagram takipçi satın almak güvenli midir?

Evet öyle. Bu hizmetin amacı takipçi sayınızı arttırmaktır. Hesabınıza başka hiçbir şey yapmaz ve hesabınızın bu nedenle yasaklanması veya askıya alınması pek olası değildir.

Göz önünde bulundurmanız gereken tek şey (1) şüpheli sağlayıcıların tuzağına düşmek ve (2) Instagram onları sildiği için takipçilerinizi kaybetmektir. Bunlardan kaçınmak için yorumları okuyun ve şirket hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenin. Ayrıca şifrenizi vermenizi gerektirecek olanlardan da kaçının.

Instagram takipçi satın almak yasa dışı mı? followers instagram buy

Kesinlikle hayır. Instagram takipçi satın almanızı yasaklayan bir yasa yoktur. Ancak bazı sağlayıcıların kullandığı bazı uygulamalar Instagram'ın politikalarına aykırıdır. Şirketin şüpheli stratejiler kullanması durumunda satın aldığınız takipçileri kaybetme riskiniz daha yüksektir.

Bir şirket satın alınan takipçileri teslim ettikten sonra kaldırabilir mi?

Saygın bir sağlayıcının bunu yapması pek olası değildir. Takipçilerinizi kaybetmenizin tek nedeni, sizi gerçekten takip etmemeleri veya Instagram'ın onları silmesidir.

Satın alınan Instagram takipçileri sahte takipçi kontrolünden geçecek mi?

Bu, sahip olduğunuz takipçilerin kalitesine bağlı olacaktır. Bot ve aktif olmayan takipçiler sahte takipçi olarak tespit edilebileceği gibi, aktif takipçiler de gerçek takipçi olarak etiketlenebilir.

Herhangi bir sorundan kaçınmak için Instagram takipçi kaynağınız olarak denenmiş ve test edilmiş bir şirketi seçmek en iyisidir. En pahalısı olmasına gerek yok ama harika müşteri değerlendirmelerine ve iyi bir üne sahip olması gerekiyor.

Instagram beğeni satın alırsam Instagram hesabımı yasaklar mı?

İçeriğinizi kimin beğeneceği üzerinde hiçbir kontrolünüz yok, dolayısıyla Instagram, beğeni satın aldığınız için hesabınızı yasaklamaz. Öncelikle, onları satın alanın siz olduğunuzu bile kanıtlamalarının hiçbir yolu yok! En kötüsü, beğendiğiniz hesapların silinmesi durumunda satın aldığınız beğenilerin bir kısmını kaybedebilirsiniz. Bu sonucu önlemek için kaliteli bir Instagram benzeri sağlayıcı bulmak için web sitemizdeki yorumları okuduğunuzdan emin olun.

Başkaları içeriğim için Instagram beğenileri satın aldığımı bilecek mi?

Bu sonuçta seçtiğiniz sağlayıcının kalitesine göre belirlenir. Düşük kaliteli sağlayıcılar, profil fotoğrafı, biyografisi veya gönderisi olmayan hesaplardan beğeni sağlar. Araştırma yapan herkes bunu görebilir ve beğeni satın aldığınızı varsayabilir, ancak siz bu bilgiyi açıklamadığınız sürece bunu kesin olarak bilemeyecektir.

Instagram benzeri bir sağlayıcıda aramam gereken en önemli özellikler nelerdir?

Satın almadan önce, sattıkları ürünün arkasında durmak istediklerini bilmek için sağlayıcının sunduğu saklama garantisi, memnuniyet garantisi ve geri ödeme politikaları gibi korumaları da okumalısınız. Bu bazen komplikasyon bilgisini incelemelerimizde hızlı bir şekilde özetledik.

Bundan sonra en önemli özellikler içeriklerinizi beğenen hesapların kalitesi ve tutarlılığıdır. İçeriğinizi beğenen hesaplara bakın ve bunların gerçek görünüp görünmediğine bakın, çünkü bu, insanların sizi nasıl algıladığını etkileyecektir. Bundan sonra ödediğiniz beğeni miktarını aldığınızdan emin olmanız gerekir.

Instagram beğeni satın almak işe yarıyor mu? buy instagram followers

Harika Instagram içeriğiniz için beğeni satın almak, harika Instagram içeriğinize olan ilgiyi artırmanın en kesin yoludur. Takipçileriniz veya bir gönderideki beğenileriniz için sosyal medyada büyük, kalın bir sıfıra sahip olmak her zaman zordur. Beğeniler hizmeti, içeriğinizi doğru yöne yönlendirmek ve gerçek kullanıcıların hesabınıza dikkat etmesini teşvik etmek için tasarlanmıştır. Bu hizmetlerin asıl amacı budur; gerçek kullanıcıların dikkatini çekmek! Ünlülerden siyasetçilere, irili ufaklı şirketlere kadar herkes geçmişte Instagram beğeni satın aldı çünkü işe yarıyor.

Şirketlerin sağlayıcısı Instagram beğenileri nasıl?

Her şirketin hesabınıza beğeni göndermenin farklı bir yolu olabilir. Buna Bot Ağları, Ödül Programları ve hatta Hedefli Reklamcılık dahildir. İncelemelerimiz bu yöntemleri inceleyerek ilk beğeninizi satın almadan önce ne bekleyeceğinizi bilmenizi sağlar.

Satın aldığım beğenileri kaybeder miyim? buy instagram likes

İyi derecelendirilmiş bir şirketten satın alırsanız beğenileri kaybetmeniz pek olası değildir. 2014 Instagram Tasfiyesi'nden bu yana pek çok kullanıcı Instagram beğeni satın alma konusundaki endişelerini bize iletti. Sonuçlarınız, listemizde iyi incelediğimiz gibi sorun yaşamayacak iyi bir sağlayıcı seçip seçmemenize bağlı olacaktır. . En iyi şirketler, satın aldığınız beğenileri kaybetmemeniz için içeriğinizi beğenebilecek ve kapatılmayacak bir hesap ağına sahiptir.

Bu sitede bulduğum Instagram beğeni incelemelerine neden güvenmeliyim?

Biz büyük Instagram bağımlılarıyız ve zaman zaman hesaplarımızı güçlendirmek ve yeni hesapların açılmasını sağlamak için bu hizmetleri kullandık. Bu siteyi deneyimlerimiz sonucunda oluşturduk ve bilgimizi genişletmek için daha fazla şirket ve sağlayıcıyı test ettik. Deneyimlerimiz bize, 'Siparişi Gönder' düğmesine basıldığı andan, beğenilerin içeriğinizdeki Kalp düğmesine basmaya başladığı ana kadar ne beklememiz gerektiğini gösterdi!

Instagram beğeni satın aldığım için yasaklanabilir miyim?

İçeriğinizi kimin beğeneceği konusunda kişisel kontrolünüz yoktur, dolayısıyla hesabınız genellikle güvende olacaktır. Satın aldığınız beğeniler çok hızlı veya doğal olmayan bir şekilde size ulaştırılırsa, bu beğenileri kaybedebilirsiniz ancak yasaklanma inanılmaz derecede nadirdir. Yukarıdaki incelemelerimizde incelediğimiz sağlayıcılar, satın alma kararınızı verirken onlardan ne alacağınızı bilmeniz için bu hususu gözden geçirmiştir.

Instagram beğeni satın alma nasıl çalışır? instagram buy followers

Her şirket Instagram takipçisi sunmak için farklı yöntemler kullanır. Popüler stratejilerden bazıları şunlardır:

Önce Takip Et: Bu, Instagram takipçi sağlayıcılarınıza şifrenizi vermenizi gerektiren, riskli ve asla yapılmaması gereken temel bir yöntemdir. Hesabınıza giriş yaptıklarında diğer kullanıcıları takip edecekler ve bu kullanıcılar da sizi takip etme seçeneğine sahip olacak. Bazı şirketler, aynı anda yüzlerce kullanıcıyı takip edebilecekleri ve daha sonra sizi takip etmeyenleri takipten çıkarabilecekleri bir program kullanırlar, bu da size iyi bir takipçi-takip oranı sağlar.

Bot Takipçileri:Bunlar, Instagram takipçi sağlayıcıları tarafından yalnızca takipçi sayınızı artırmak amacıyla oluşturulan sahte kullanıcılardır. Hesabınıza erişmelerine izin vermenize gerek yoktur ve siparişinizi diğer yöntemlere göre daha hızlı tamamlayabilirler.

Değişim Ağları: En iyi sağlayıcılar, müşterilerine gerçek takipçiler sunmayı amaçlamaktadır. Değişim ağları, gerçek kullanıcıların sizinki gibi Instagram hesaplarını takip ederek teşvik veya ödüller alabileceği platformlardır. Bunun iyi yanı, gerçek takipçilere sahip olmanızdır. Dezavantajı ise, takipçilerin genellikle sizinle değil, yalnızca alacakları ödüllerle ilgilenmeleridir.

Reklam Hedefleme Kampanyaları:Bu, yüksek kaliteli takipçilerle sonuçlanan harika bir stratejidir. Reklam kampanyalarıyla şirketler, belirli bölgelerden veya ülkelerden kullanıcılar gibi hedeflenen takipçileri aldığınızdan emin olmak için parametreler ayarlayabilir.

Neden Instagram beğeni satın almalıyım?

Instagram beğeni satın almanın birçok avantajı vardır. Bunlardan en önemlisi sosyal kanıttır. Pek çok Instagram kullanıcısı, bir gönderiyi beğenip beğenmeyeceğine, yorum yapıp yapmayacağına ve hatta ona herhangi bir şekilde dikkat edip etmeyeceğine karar vermeden önce bir gönderinin beğeni sayısını kontrol ediyor. Gönderilerinizde çok sayıda beğeni olması durumunda, daha fazla organik beğeni çekmeniz kaçınılmazdır. Bunun dışında, aşağıdakileri yapmak istiyorsanız Instagram beğenileri satın almalısınız:

 • Hesabınızda etkileşimi başlatmak
 • Gönderiniz için hızlı ve kolay bir şekilde beğeniler kazanmak
 • Instagram profilinizin güvenilirliğini artırmak
 • Viral olma şansınızı artırmak
 • Popülerliğini artırmak Instagram hesabınız
 • Daha fazla organik beğeni ve takipçi çekin


Instagram beğenileri satın almanın yararları hakkında daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki Artılar ve Eksiler bölümümüzü okuyun.

Gerçekten Instagram beğenileri satın alabilir misiniz?

Elbette. Sosyal medya pazarlama endüstrisi yükselişte ve Instagram beğenilerini güvenli bir şekilde satın alma uygulamasını doğuruyor. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:
Güvenilir ve güvenilir bir sağlayıcı bulun.

 • Bütçenize uygun paketi seçin.
 • Siparişinizi.
 • Teslimatın işlenmesini bekleyin. Teslimat süresinin sağlayıcıya ve paketinizin boyutuna bağlı olarak değiştiğini unutmayın.
 • Siparişinizin tamamlanmasını bekleyin.
 • Yeni satın aldığınız Instagram beğenilerinizin keyfini çıkarın.


Instagram beğeni satın almak göründüğü kadar karmaşık değil. Güvenli ve organik hizmetler sunan iyi bir sağlayıcı seçtiğinizden emin olmanız yeterlidir.

Satın aldığım Instagram beğenileri gerçek mi yoksa sahte mi?

Çoğunlukla sağlayıcıya bağlıdır. Gönderilerinizi beğenmek için bot hesapları kullanmak gibi Instagram beğenileri sağlamak için zayıf tekniklere güvenenler var. Mesafeyi kat edip aslında kaliteli beğeniler sağlayanlar da var. Beğenileriniz, eksiksiz profilleri, gönderileri ve kendilerine ait takipçileri olan gerçek kullanıcılardan gelecektir. Bu nedenle iş yaptığınız sağlayıcı hakkında iyi bilgi sahibi olmanız önemlidir. Instagram'daki itibarınıza zarar vermeyecek, organik görünümlü beğeniler sunacak birini istiyorsunuz.

Instagram beğenilerini satın almak bir dolandırıcılık mı?

Hayır, Instagram beğeni satın almak %100 meşrudur. Kaliteli sağlayıcılar, beğenileri sunmak için Instagram'ın kullanım şartlarına uygun yöntemler kullanır. Yalnızca sizi kandırmaya ve paranızı alarak hesabınızı riske atmaya çalışan düşük kaliteli sağlayıcıların da bulunduğunu bilmelisiniz.

İyi sağlayıcıları kötü olanlardan ayırt edebilmelisiniz. Yukarıda bulacağınız bizimkine benzer kapsamlı incelemeleri okumak, bunu yapmanın en iyi yoludur.

Instagram beğeni satın almak yasa dışı mı?

Hayır, Instagram beğeni satın alma eylemi yasa dışı değildir. Beğeni göndermenin birçok yöntemi tamamen güvenlidir ve Instagram'ın Kullanım Koşullarına aykırı değildir. Bir sağlayıcı sizden Instagram giriş bilgilerinizi kendisiyle paylaşmanızı istediğinde ekstra önlem almanız gerekir. Birinin hesabınıza tam erişim sağlamasına izin vermeniz asla önerilmez.

Instagram beğeni satın almak güvenli mi?

Evet, Instagram beğeni satın almak %100 güvenlidir. Yalnızca şifrenizi 'önce takip et' yöntemini kullanarak bir şirketle paylaşırsanız başınız belaya girebilir. Bir sağlayıcı şifrenizi ele geçirdiğinde, hesabınızla Instagram'ın politikalarına aykırı olabilecek şeyler yapabilir.

Bir şirket beğenileri teslim ettikten sonra kaldırabilir mi?

Bu pek olası değil. Saygın şirketlerin size ilettiği beğenileri kaldırmak için bir nedeni yoktur. Instagram beğenileri doğal olarak veya Instagram temizliği durumunda gönderilerinizden düşebilir.

Instagram Hikaye görüntülemelerini satın almalı mıyım?

Şüphesiz. Instagram Story görüntülemeleri satın almak, Instagram hesabınızın erişimini artırmanın mükemmel bir yoludur. Çok sayıda görüntülemeye sahip Instagram Hikayeleri önceliklendirilir ve arama sonuçlarının en üstünde gösterilir, böylece görüntüleme sayınız artar. Instagram Story görüntülemelerini satın almayı düşünmeniz gereken diğer nedenler şunlardır:

 • Hızlı bir şekilde daha fazla Instagram Story görüntülemesi alın
 • Profilinizin popüler görünmesini sağlayın
 • Daha fazla organik Instagram Story görüntülemesi çekin
 • Instagram Story'nizin görünürlüğünü artırın
 • Instagram Story'nizin erişimini artırın


Şunun hakkında daha fazla bilgi edinin : Yukarıdaki Artılar ve Eksiler bölümümüzde neden Instagram Hikayesi görüntülemeleri satın almayı düşünmelisiniz?

Gerçekten Instagram Story görüntülemelerini satın alabilir misiniz?

Evet. Instagram Hikaye Görüntülemeleri satın almak, sosyal varlığınızı güçlendirmenin güvenli bir yoludur. Ayrıca erişiminizi genişletmede ve hesabınızın görünürlüğünü iyileştirmede de etkilidir. Instagram Story görüntülemelerini satın alma adımları oldukça basittir:

 • Saygın ve güvenilir bir şirket bulun.
 • Bütçenize veya hedeflerinize en uygun planlardan birini seçin.
 • Siparişi ve ödemeyi yapın.
 • Siparişinizi işleme koymaya başlamalarını bekleyin. Teslim süresi, sağlayıcıya ve seçtiğiniz Instagram Story görüntüleme sayısına bağlı olarak değişir.
 • Instagram Hikayesi görüntülemelerinizi almaya başlayın.
 • Instagram Story görüntülemelerini almayı tamamlayın ve hesabınızdaki iyileştirmeleri görün.
Instagram Story görüntülemelerini satın almak gerçekten işe yarıyor mu?

Evet, gerçekten işe yarıyor. Paranızın karşılığını aldığınızdan emin olmanın en iyi yolu güvenilir bir sağlayıcı seçmektir. Doğru şirketle yalnızca Instagram Story görüntülemelerinizi geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda daha organik görüntülemeler çekecek ve sosyal güvenilirliğinizi de artıracaksınız.

Gerçek veya sahte Instagram Story görüntülemeleri mi satın alıyorum?

Alacağınız görüntülemelerin kalitesi, kaliteli bir sağlayıcıya sahip olmanıza bağlıdır. Bazı şirketler, tam profilleri, takipçileri ve kendilerine ait gönderileri olan gerçek kullanıcıların Instagram Story görüntülemelerini organik olarak artıran teknikleri kullanıyor. Diğer sağlayıcılar Instagram Story görüntülemeleri sunmak için botları kullanıyor. Ancak Instagram Story Insights'ınıza sizden başka hiç kimsenin erişemeyeceği göz önüne alındığında, izleyicilerinizin kim olduğu gerçekten önemli değil. Önemli olan Instagram Story görüntülemelerinizin artmasıdır.

Instagram Story görüntülemelerini satın almak bir dolandırıcılık mıdır?

Kesinlikle hayır. Sektörde bazı şüpheli sağlayıcılar olmasına rağmen, Instagram Story görüntülemelerini satın alma eyleminin kendisi bir aldatmaca değildir. Bu şirketler, aslında hiçbir şey alamadığınız halde, ucuz bir fiyata iyi bir anlaşma alacağınıza inandırarak sizi kandıracaktır. Genellikle Instagram'ın Kullanım Koşullarına aykırı olan düşük kaliteli hizmetler sağlarlar.

Göreviniz dolandırıcıları gerçek sağlayıcılardan ayırt edebilmektir. Bunu yapmanın en iyi yolu, incelemelerimizi okuyarak sektör hakkında bilgi sahibi olmaktır.

Instagram Hikaye görüntülemelerini satın almak güvenli midir?

Evet, Instagram Story görüntülemeleri satın almak güvenlidir. Görüntüleme satın aldığınız için hesabınız yasaklanmaz veya askıya alınmaz. Çoğu sağlayıcının kullandığı yöntemler Instagram'ın Kullanım Koşulları ile çelişmez.

Instagram Story görüntülemelerini satın almak yasa dışı mı?

Instagram Story görüntüleme satın alma uygulaması yasaldır ve hesabınızı riske atmaz. Bazı düşük kaliteli sağlayıcılar Instagram'ın Kullanım Koşullarına aykırı yöntemler kullanabilir. Genel olarak, görüntüleme satın almak, Instagram Hikayesi görüntüleme sayınızı artırmanın güvenli ve meşru bir yoludur.

Bir şirket, Instagram Hikayesi görüntülemelerini teslim ettikten sonra kaldırabilir mi?

Hayır, Instagram Hikayesi görüntülemeleri teslim edildikten sonra kaldırılamaz. Ek olarak, bir şirketin sosyal işaretleri sağladıktan sonra müşteriden kaldırdığı bir durumla da karşılaşmadık. Bunu yapmaları için herhangi bir neden görmüyoruz, hatta bunu yapabilecekleri herhangi bir yol da görmüyoruz.

Gerçekten Instagram görüntülemelerini satın alabilir miyim?

Elbette hızlı ve kolay bir süreçtir:

 1. Kullanmak istediğiniz sağlayıcıyı arayın. Hangilerinin Instagram görüntülemeleri için en iyi hizmetleri ve fiyatları sunduğunu öğrenmek için incelemelerimizi okuyun.
 2. İstediğiniz paketi seçin. Tek bir pakette birkaç yüz ila 100.000 görüntüleme arasında herhangi bir yere ulaşabilirsiniz.
 3. Siparişinizi verin ve bekleyin. Instagram görüntülemelerinin teslim süresi genellikle birkaç saat sürer; daha büyük paketler için bu süre bir haftaya kadar çıkabilir.
 4. Instagram izlenme sayınızın artmasını izleyin ve insanların dikkatini organik olarak çekmeye başlayın.
Bu basit süreç, birçok Instagram kullanıcısının gönderilerinin popülerliğini artırmasına ve sitedeki kariyerlerini ilerletmesine yardımcı oldu. Bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Instagram görüntüleme satın alma nasıl çalışır?

Sağlayıcıların Instagram görüntülemelerinizi artırmak için kullandıkları farklı yöntemler vardır. Karşılaşabileceğiniz tekniklerden birkaçı şunlardır:

 • Bot tarafından oluşturulan görüntülemeler: Sağlayıcı, Instagram gönderilerinizdeki görüntülemeleri kaydetmek için özel olarak programlanmış botlar kullanır. Görüntülemeler genellikle satın alma işleminizden birkaç dakika sonra gelmeye başlar.
 • Ücretli insan izleyiciler: Diğer şirketler, belirli bir süre boyunca Instagram gönderilerinizi görüntülemek için gerçek kişileri kullanır. Bunlar gerçek kullanıcılar olduğundan, görüntüleme sayıları gönderiye daha iyi yansır.
 • Reklam ağları:Bazı şirketler, gönderilerinizi tanıtmak ve izleyiciliğinizi organik olarak artırmak için Instagram ve diğer ağlarda pazarlama kampanyaları yürüttüklerini iddia ediyor. Bu firmalar her zaman kampanyaları nasıl yürüttüklerini açıklamazlar, bu yüzden bu tür tekliflere karşı dikkatli olmalısınız.
Seçtiğiniz yöntem, görüntüleme satın alma hedeflerinize bağlı olacaktır. Gönderinizin görünürlüğünü hızla artırmak istiyorsanız otomatik görünümler uygundur. Öte yandan, insanlar tarafından sağlanan görüntülemeler daha yavaş bir hızda gelecek ve görüntüleme artışınızın daha doğal görünmesini sağlayacaktır.

Satın alınan Instagram görüntülemelerini kaybedebilir miyim?

Tam olarak değil. Satın aldığınız görüntülemeler, Instagram'ın kendisi görüntüleme sayınızı ayarlamadığı sürece gönderinize kalıcı olarak yansıtılacaktır. Bu düzenleme genellikle açıkça takipçi satın alma veya diğer ihlaller nedeniyle cezalandırılma gibi diğer sorunlarla ilgilidir.

Instagram izlenme satın alma işe yarıyor mu?

Evet öyle. Gönderilerinizin sahip olduğu görüntüleme sayısı, Instagram'ın popülerliklerini sıralamak için kullandığı faktörlerden biridir. Instagram görüntüleme satın almak, gönderilerinizin sıralamasını yükseltmenin ve onları insanlar için daha görünür hale getirmenin hızlı ve kolay bir yoludur.

Diğer kullanıcılar yüksek izlenme sayınızı fark ettiğinde bunu daha ilgi çekici bulacaklardır, bu da izlenme sayınızın organik olarak artmasına ve daha fazla insanın ilgisini çekmesine neden olacaktır.

Gerçek mi yoksa sahte görüntülemeler mi alıyorum?

Bu, sağlayıcının görünümleri iletmek için kullandığı yönteme bağlıdır. Yukarıda belirtildiği gibi, gönderi görüntülemelerini kaydetmek için otomatik botlardan veya gerçek kullanıcılardan yararlanabilirler.

Nasıl sunulduklarını görmediğiniz sürece gerçek ve sahte Instagram görünümleri arasındaki farkı anlayamayacağınızı unutmayın. Olası ayrımlardan biri, sahte görüntülemelerin gerçek görüntülemelerden daha ucuz olmasıdır ancak bu tek başına bir garanti değildir.

Neden Instagram izlenme satın almalıyım?

Instagram görüntülemeleri satın almak, sitedeki varlığınızı geliştirmek için aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda avantaj sunar:

 • Gönderilerinizin görünürlüğünü artırmak
 • Sayfanıza daha fazla organik takipçi çekmek
 • Instagram sayfanızın sosyal kanıtını artırmak
 • Marka imajınızı geliştirmek
 • İnsanların sizi çekmesini sağlamak daha ciddi.
Bu liste, görüntüleme satın almanın Instagram hesabınıza nasıl yardımcı olabileceğinin yalnızca yüzeyini çiziyor, ancak sizi bu satın alma işlemini yapmaya ikna etmek için fazlasıyla yeterli.

Satın alınan Instagram görüntülemeleri bana daha fazla beğeni, yorum ve takipçi kazandıracak mı?

Bu, satın aldığınız Instagram görüntülemelerinden en iyi şekilde nasıl yararlandığınıza bağlıdır. Sahip olduğunuz en iyi içerik için görüntüleme satın almak, dikkatleri sayfanıza çekmenin en kesin yoludur. İnsanlar içeriğinizi kontrol etmeye ve yorum yapmaya başladığında, onlarla etkileşim kurarak ivmeyi sürdürmek size kalmıştır.

Instagram görüntüleme satın almak için en iyi zamanı bilmek aynı zamanda etkinliğini de artırır. Gönderilerinizle ilgili devam eden trendlerden yararlanmak için gönderilerinizin görüntülenme sayısını artırın. Bu, bu trendleri takip eden insanların dikkatini çekecek ve gönderilerinizle etkileşime geçmelerini sağlayacaktır.

Instagram izlenme satın almak bir dolandırıcılık mıdır?

Kesinlikle hayır. Instagram görüntüleme satın almak, Instagram gönderilerinizi tanıtmak ve hedef kitleniz için daha görünür hale getirmek için diğer pazarlama hizmetlerini kullanmaya benzer.

Sizi dolandırmaya çalışacak vicdansız partiler var. Yanlışlıkla yüksek kaliteli görüntüler sunduklarını iddia ediyorlar, ancak aksi ortaya çıkıyor. Ödemiş olabileceğiniz yüksek fiyat karşılığında kısa süreliğine değişiklik yapmak zorunda kalırsınız.

Instagram izlenme satın almak güvenli midir?

Evet. Görüntülemeler anonim olarak iletildiği için insanlar bunları satın aldığınızı anlayamayacaktır. Bu, Instagram tarafından cezalandırılmayacağınız veya yasaklanmayacağınız anlamına gelir.

Tek tehlike, bir şirketin daha iyi görüntüleme sağlamak için hesabınıza erişim istemesidir. Güvenilir sağlayıcılar yalnızca görüntüleme göndermek istediğiniz gönderinin URL'sini isteyecektir. Birincisi gerçekleşirse, kesinlikle o sağlayıcıdan kaçınmalısınız.

Instagram görüntüleme satın almak yasa dışı mı?

Kesinlikle hayır. Instagram görüntülemelerini satın almanızı yasaklayan herhangi bir yasa yoktur ve hizmet, diğer pazarlama teknikleri gibi kabul edilir. Instagram, görüntülemelerinizi artırmak için yapay yöntemler kullanılmasına karşı olsa da sizi yasaklamaz veya askıya almaz. Alabileceğiniz tek ceza izlenme sayınızın azalmasıdır. Bu genellikle doğrudan bir neden olmaktan çok, sitenin Instagram takipçileri satın aldığınızı keşfetmesi gibi diğer sorunların bir sonucudur.

İnsanlar Instagram görüntüleme satın aldığımı öğrenecek mi?

Hayır. Satın alınan görüntülemeler, gönderinizin görüntüleme sayısında göründükten sonra organik görüntülemelerden ayırt edilemez. Hedef kitleniz izlenme sayınızda ani bir artış fark edebilir ancak bunu yalnızca sizin izlenme satın almanıza bağlamaları pek olası değildir.

Kaynak: ixfy.net
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst