IPhone 5 Fiyatları Cepleri Yakacak (!)

Yeliz

New Member

Aylardır merakla beklenen iPhone 5 olduğu iddia edilen bir cihaz ortaya çıktı. Fiyatı ise dudak uçuklatacak cinsten... (!!)

Geçen gün yayınlanan bir videoda ısrail merkezli GSM Israel, dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olan IFA'da kendi iphone 5'ini ortaya çıkardı.

12 Eylül tarihinde Apple'ın gerçekleştireceği etkinlikte tanıtması beklenen iPhone 5'in ısrailli operatörün elinde olması kafaları karıştırdı. Ancak iPhone 5 olduğu iddia edilen cihazla ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı. Videonun yayınlandığı YouTube'ta dikkatli bir izleyici, tanıtılan cihazın iPhone 3 GS'in kod numarasını kullandığını fark etti.

Uzmanlar bu tasarımdaki iPhone'ların iphone 5 adı altında Çin'de çokça satıldığını, bunun anormal bir durum olmadığını kaydetti. Zira hemen her markanın ürünü bu ülkede birebir kopyalanabiliyor ve sahte iphone 5'ler sadece 8 dolara satılıyor.

Eğer Apple'ın yeni oyuncağı için fazla bekleyemecekseniz bu Çin işi iphone 5'lerı çok ucuza temin etmeniz mümkün.


Etiketler: iPhone5, iPhone 5 fiyatları, iPhone 5 kaç lira, iPhone 5 Türkiye, iPhone 5 Çin malı, iPhone 5 fiyatları, iPhone 5 kaç para, iPhone 5 çıkı mı,
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst