ış Mülakatında Bunu Kesinlikle Yapmayın !

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
ışte istediğiniz maaşı almak için yapacağınız pazarlığı sabote edebilecek üç şey...

Maaş konusunda konuşmak, iş mülakatlarının en hassas noktalarından biridir. ıstediğiniz maaş ı belirttiğinizde karşı taraftan olumsuz cevap alabilir ya da çok istediğiniz bir işin çok düşük bir maaşı olduğunu öğrenebilirsiniz. ışte istediğiniz maaşı almak için yapacağınız pazarlığı sabote edebilecek üç şey:“Bu iş için genelde ne kadar maaş veriliyor?”: Eğer maaş olarak ne kadar düşündüğünüz sorusuna bu cevabı verirseniz, pazarlık şansınız azalır. Ayrıca, eğer şu anki işinizde aldığınız maaş konusunda yalan söylerseniz, yeni işvereniniz de bu sorunun cevabı olarak farklı sayılar söyleyebilir. Bu yüzden, mülakattan önce bu işten ne kadar para kazanabileceğiniz konusunda iyice araştırma yapmalı, benzer işlerde çalışan arkadaşlarınıza ne kadar maaş aldıklarını sormalısınız.“Bence uygun bir rakam”: ışverenin ilk söylediği rakamda kalmasını sağlayacak bu cümle de, mülakatta söylenmemesi gerekenlerden. Bir pazarlık şansı bırakmalısınız. ışverene kendinizi, yeteneklerinizi, yaptığınız işleri iyi tanıtmalısınız ki size vereceği rakamı yükseltmeyi düşünebilsin.“Bu konuda esnek davrabilirim”: ıstediğiniz maaştan daha azına razı olmak anlamına gelen bu cümle de iş müracaatlarından söylenmemesi gerekenlerden. Eğer işveren, istediğiniz rakamı söylemiyorsa, alabileceğiniz ikramiye, prim gibi ek gelirler konusunda sorular sorun. Aklınızdan geçen rakamı istemek konusunda kendinize güveniniz olsun.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst