ısrail'den ıtiraf: Esad'ı hafife aldık !

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


ESAD'I HAFıFE ALDIK

ısrail’in önde gelen gazetelerinden Jerusalem Post’ın haberine göre, ısrailli bir savunma bakanlığı yetkilisi, ülkesinin, 2011 mart ayından beri isyancıların devirmeye çalıştığı Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ın gücünü hafife aldığını söyledi. Gazete, ısrail Savunma Bakanlığı’nda Suriye’deki durum ve Beşar Esad’ın ne kadar iktidarda kalacağıyla ilgili tartışmaların şiddetlendiğini yazdı. ısmi açıklanmayan üst düzey savunma yetkilisi, dışa kapalı görüşmelerde ısrail’in Esad’ın kısa zamanda iktidarda düşeceğiyle ilgili tahminlerinde yanıldığını söyledi. Yetkiliye göre ısrail, Esad’ın gücünü yanlış hesapladı.

MUHALıFLER KAZANIRSA

Savunma Bakanlığı içinde Suriye’deki süreçle ilgili ne öngörüldüğü ve olası sonuçların ısrail’e faydaları hakkında farklı görüşlerin olduğu belirtiliyor. Gazeteye göre isyancıların iktidarı ele geçirmesinin ısrail’in lehine olacağı fikri son zamanlarda popülaritesini yitirdi. Çok az kişi Esad’ın düşmesinin ısrail’in lehine olacağını düşünüyor. Bunda radikal cihatçı ve El Kaideli unsurların isyancıların arasına sızmasının tahmin edilenden daha derin ve geniş olduğunun ortaya çıkması neden olarak gösteriliyor. ısrail, iki ay içinde Suriye’ye üç hava operasyonu gerçekleştirmişti.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst