Jurassic Land, Öğretmenler Gününde Tüm Öğretmenlere Ücretsizdir

Jurassic Land

New Member
Keşfetmeyi teşvik eden öğretmenlerimize macera dolu Öğretmenler Günü hediyesi Jurassic Land’dan.Forum ıstanbul’da yer alan Avrupa’nın en büyük dinozor temalı parkı Jurassic Land, tüm macera sever öğretmenleri milyonlarca yıl öncesine, unutamayacakları bir yolculuğa davet ediyor. Jurassic Land, keşfetmenin büyüsünü öğreten öğretmenlerimize bu Öğretmenler Gününde ücretsiz giriş imkânı sağlıyor.

70 dinozor replikasının yer aldığı Jurassic Land’daki macera farklı dönemlere ait iskeletler, dinozor yumurtaları, rölyefleri ve hareketli görsellerinin yer aldığı müzeyle başlıyor ve ülkede eşi benzeri olmayan sinema deneyimiyle devam ediyor. Türkiye’nin en büyük dört boyutlu, altı efektli sineması olan JuraCopter’le dinozorların dünyasını keşfettikten sonra, bu macera dolu tur beş ayrı üniteden oluşan bilim merkezinin de üzerinde bulunduğu tropik adada son buluyor.

Her gün saat 10.00’da kapılarını açan Jurassic Land 24 Kasım Cumartesi ve 25 Kasım Pazar günleri 21.00’e kadar tüm öğretmenleri ücretsiz ağırlayacak.

Not: Girişte fotoğraflı öğretmen kartının ibraz edilmesi mecburidir.
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst