Kadıköy Tango Kursu

Blueeye

New Member
Herkes tango dansı yapmayı öğrenebilirsiniz. Size nasıl yapılacağını öğretelim. Profesyonel, performans seviyesine kadar temelde başlangıç seviyesindeki Arjantin tango dans temellerinde tango dersleri veriyoruz. , güler yüzlü ve profesyonel dans eğitmenleri ile birlikte İstanbul'un en iyi tango dans stüdyosudur. İstanbul Kadıköy de muhteşem bir tango dans stüdyomuz var.
Tango, 1900'lerin başlarında Arjantin ve Uruguay'da doğdu. Arjantinli tangoyu oluşturan üç ana dans tango, milonga ve vals dir. En iyi istanbul Arjantinli tango dans stüdyosunda Tangopera Danstır. Arjantinli tango kurslarımıza her yaştan ve her ilçeden çok iyi katılıyor. Öğrenciler üst Kadıköy tango kursu, maltepe tango kursu, kartal tango kursu ve hatta şehir dışında geliyorlar. Arjantinli tango grubu sınıfı genellikle iki saatlik bir sınıftır. Ayrıca birçok tango dersi veriyoruz .
Tango dersleri insanlarla tanışmak ve arkadaş edinmek için harika bir yoldur. Tango dansı, çiftlere paylaşmak için harika bir geçmiş zamanı verir. Amacımız dans pistinde kendinizi rahat ve güvende hissetmenizi sağlamak. Aralarında oturmayı bırak ve bugün dans etmeye başla. Yaptığına çok memnun olacaksın.
Tango dersleri için kayıt yaptırmak için 0 216 700 17 62 numaralı telefonu arayın
 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Türkiye'nin en güncel kişisel sağlık sitesi WMAL.NET ile hastalıklara çözüm bulabilirsiniz. Kür tarifleri, güzellik ve bakım alanlarında profesyonel makalelerimizi inceleyebilir, saç dökülmesi, saç ekimi ve diğer operasyonlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst