Kanınıza dokunmuyor mu?

Arzu Rana

Active Member


Geçtiğimiz yıl beyzbol sopası tutan eliyle, bu yıl silah figürü yaptı...

Kanınıza dokunmuyor mu?

Büyük şeytanın yuvasından “Dünyanın Jandarması benim” pozları… Uzak karakollara mesaj gönderen pozlar... Bu pozlar ne hikmetse hep Müslümanlar ya da ıslam cografyasının işgali söz konusu olunca veriliyor. Korku imparatorluğu pompalanıp, korku romanları yazılıyor. Müslüman ülkelerin yöneticileri el ele verip birlik olmazsa o romanın sonundaki mağdur belli…

Erdoğan’a Konuşurken Elinde Beyzbol Sopası Vardı

Geçtiğimiz yıl Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Obam’nın telefon görüşmesine ilişkin Beyaz Saray’ın resmi internet sitesinde yayınlanan fotoğraf uzun süre gündemi meşgul etmişti. Obama’nın Erdoğan’la telefonda görüştüğü esnada elindeki beyzbol sopasının içerdiği mesaj malum olsa da çok farklı yorumlara da sebep olmuştu.

Küstah pozlar devam ediyor...

Önceki akşam saatlerinde ABD’nin Suriye işgal kararını dua eden ellerle bekleyen bir takım Müslümanlar bu kez Obama’nın küstah pozuyla karşı karşıya kaldı. Geçtiğimiz yıl beyzbol sopası tutan ‘el’le bu sefer silah figürü yapılmıştı. Müslümanlara açık tehdit içeren karede küstahlık silah işaretiylede sınırlı değildi. Obama sol ayağını masanın üzerine koymuş vaziyette, Temsilciler Meclisi Başkanı John Boehner’le Suriye’yi işgal kararını konuşurken yardımcısı başında Kipasıyla tanıdığımız Joe Biden da yanıbaşındaydı.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst