kekova tekne turu

zubamba

New Memberkekova tekne turu yapmak için kekova üçağıza gelmeniz gerekiyor.kaş kekova tekne turu için kaş antalya yolundaki sapaklardan ulaşım sağlanmaktadır.üçağızda otopark ve diğer ihtiyaçlar hepsi vardır. kekova tekne turu 10/45 de hareket eder sırasıyla koyları gezer akvaryum,tersehane,batık kent,korsan mağrası,gökkaya,hamidiye,kale köy,adalar arası,ılk koy çay ikramı öğlen yemek zeytinyağlı ve mangal son koyda meyve ikramı içecekler dondurma teknemizin barındadır. Sitemizden size uygun tur seçebilirsiniz.Bizden konum istemeyi unutmayın 24 saat canlı destek.Teknemiz hergün kalkmaktadır Grup Halinde veya sadece size öze kiralayabilirsiniz.kekova üçağız köyü durali kucur.

kekova tekne turu, kaş kekova tekne turu, Kaş kekova tekne turu

Web Sitemiz: http://www.kekova-sailing.com/
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst