KISA TEFSıRLı KUR’AN MEALı: HARıKA BıR MEAL/TEFSıR VE HADıS KıTABI

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Ayet ve hadislerin son derece tatlı ifadelerle, özlü ve akıcı bir tarzda açıklandığı bir eser. Eminim okuyunca siz de bana hak vereceksiniz. Rabb’imizin kelamının ve Rasulü’nün (s) sözlerinin son derece veciz, akıcı ve güncel bir dille ifade edildiği bu harika eserlerden bütün Müslümanların istifade etmesini isterim. Ticari amaçla olmamak şartıyla, ALLAH rızası için kopyalanması ve yayınlanması tamamen serbest olan bu iki eseri sizler de okuyup beğenirseniz, lütfen başkalarının da istifadesi için sitelere link verin. ışte indirme linkleri:


Kısa Tefsirli Kur'an Meali Exe (Yardım Belgesi):

http://uploaded.to/?id=1rwl3i
http://rapidshare.com/files/125936150/KISA_TEFSiRLi_KURAN_MEALi_EXE.rar.html
http://www.2shared.com/file/3516296/69e30877/KISA_TEFSiRLi_KURAN_MEALi_EXE.html

Kısa Tefsirli Kur'an Meali Word Belgesi:
http://uploaded.to/?id=ul4x66
http://rapidshare.com/files/125690668/KISA_TEFSiRLi_KURAN_MEALi.rar.html
http://www.2shared.com/file/3519689/bf2d9c2d/KISA_TEFSiRLi_KURAN_MEALi_WORD.html

Kısa Açıklamalı Riyazus-Salihin Word Belgesi:
http://uploaded.to/?id=gvqtct
http://rapidshare.com/files/125691159/KISA_ACIKLAMALI_RiYAZUS-SALiHiN.rar.html
http://www.2shared.com/file/3519688/c82aacbb/KISA_ACIKLAMALI_RiYAZUS-SALiHiN.html
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst