Kopya Sızdırma ıddialarına ısyan Eylemi Yapıldı

KaRNeC

Yönetim Ekibi
YöneticiAnkara'da KPSS mağdurları AK Parti ıl binasına yürüyerek eylem yaptı. KPSS kopya skandalına tepki gösteren yaklaşık yüz kişilik grup ellerinde açtıkları dövizlerle sınavın tekrarını istedi.

Kopya çekildiği iddiasıyla öğretmen atamalarının durdurulmasına sebep olan KPSS'nin iptal edilmesini isteyen grup, ellerindeki KPSS kitapçıkları ve kalemleri yere atarak tepkilerini gösterdiler. Polis, AK Parti ıl binasında yoğun güvenlik önlemi alırken, kopya çekildiği iddiasıyla öğretmen atamalarının durdurulmasına sebep olan KPSS'nin iptal edilmesini isteyen grup sesiz bir şekilde dağıldı.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst