Kpss Önlisans / Memurluk Sınavına Gireceklere Uyarılar

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


22-23 Eylül 2012 tarihide yapılacak olan Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) girecek adayların yanlarında bulundurması gereken belgeleri unutmamaları istendi.

ÖSYM Malatya Sınav Merkezi Yöneticiliği tarafından konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:
"Kamu Personeli Seçme Sınavı'na girecek adayların trafik yoğunluğuna sebep olmaması için sınava gireceği binaya giderken toplu taşıma araçlarını kullanmaları yararlı olacaktır.

Adayların sınav salonuna girebilmeleri için yanlarında bulundurmaları gereken belgeyi aday http://ais.osym.gov.tr internet adresinden kendi T.C. Kimlik Numarası ve şifresini kullanarak edinir.

Belge renkli olabileceği gibi siyah-beyaz da olabilir. Nüfus cüzdanı veya pasaport ile zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ve askeri öğrenciler için askeri kimlik belgesi ve Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait Pembe/Mavi Kartlar özel kimlik belgesi olarak kabul edilir. Bunların dışındaki belgeler kesinlikle kabul edilmez.

Nüfus cüzdanında adayın T.C. Kimlik Numarası ve fotoğrafı bulunmalı, pasaportun süresi geçerli olmalıdır. Bu iki belgeyi yanında bulundurmayan adaylar ÖSYM Başkanlığı'nın talimatları gereğince sınav salonuna alınamayacağından, adayların bu belgeleri yanında bulundurmaları gerekmektedir."

Kaynak: ıHA


Etiketler: Kpss girecekler dikkat etmesi gerekenler, kpss adaylarına uyarılar, kpss memurluk önemli bilgiler, kpss adayları nasıl davranmalı, kpss adayları dikkat
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst