KPSS Şartsız İtfaiye ve Zabıta Alımı Başvuruları

İmranlı Belediyesi bünyesine en az lise mezunu adaylar arasından zabıta ve itfaiye personeli alımı yapılıyor. İlana başvurular başladı.

İmranlı Belediyesi KPSS 'siz zabıta ve itfaiye personeli alımı başvurusu başladı.

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası kurum dışı kamu işçisi alımı ilanları kısmından yayımlanan ilanda Sivas 'a bağlı İmranlı Belediyesi bünyesine zabıta ve itfaiye yardımcı personeli ile büro personeli alımı yapacağına yer verildi. En az lise mezunu adaylar arasından KPSS şartı yapılan personel alımında başvuru detayları kamubulteni.com 'da haber sitesinde.

KPSS ŞARTI YOK

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası aracılığıyla yayımlanan ilanlarda adaylardan sınav şartı istenmediğine yer verildi. Alıma başvuru KPSS'SIZ olacak.

BAŞVURULAR BAŞLADI

İlan metninde personel alımı için başvuruların 2 Eylül günü başlayacağı ve başvuruların 2 mesai günü içinde yapılacağına yer verildi. Başvurular 3 Eylül 2019 gününe kadar alınacak.


İLAN METİNLERİ

İmranlı Belediyesi tarafından işkur'da yayımlanan ilanların metinleri ve başvuru detayları şu şekilde;

İTFAİYE YARDIMCI PERSONEL ALIMI

1 yardımcı itfaiye personeli alımı için yayımlanan duyuruda başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması gerektiğine yer verildi. İlan detayları, başvuru şartları ve başvuru sırasında istenen evraklar şu şekilde;


ZABITA PERSONELİ Alımı DUYURUSU

Yardımcı zabıta personeli kadrosuna başvuru yapacak adaylar için detaylara şu şekilde yer verildi.

İşte başvuru detayları.

 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Türkiye'nin en güncel kişisel sağlık sitesi WMAL.NET ile hastalıklara çözüm bulabilirsiniz. Kür tarifleri, güzellik ve bakım alanlarında profesyonel makalelerimizi inceleyebilir, saç dökülmesi, saç ekimi ve diğer operasyonlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst