Kpss Yüzünden Bir Öğretmen Daha ıntihar Etti !

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Siirt'te girdiği KPSS'de başarısız olduğu gerekçesiyle bunalıma girdiği öne sürülen 28 yaşındaki Mehmet Sadık Güneş, Aydınlar ılçesi'nde Kale-tül Üstat Tepesi'nde önce bileklerini kesti, ardından tepeden atlayarak intihar etti.


Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünü bitiren ve Siirt'te oturan Mehmet Sadık Güneş, iddiaya göre girdiği KPSS'de başarılı olamayınca bunalıma girdi. Güneş, bugün 14.30 sıralarında ailesini telefonla arayarak Aydınlar ılçesi'ndeki kalede olduğunu ve intihar edeceğini söyledi. Ailenin 155 Polis Hattı'nı arayarak durumu bildirmesi üzerine güvenlik güçleri alarma geçti.

Aydınlar ılçesi'nde Kale-tül Üstat Tepesi'ne giden jandarma ekipleri, yerde kan izleri ile Güneş'in kullandığı otomobili buldu. Jandarma ve Sivil Savunma Müdürlüğü Arama Kurtarma ekiplerinin yaklaşık 4 saat süren çalışması sonucu Güneş'in cesedi kalenin dibinde bulundu. Güneş'in cesedi yaklaşık 500 metre taşınarak ambulansa alındı.

Güneş'in önce bileğini kestiği, ardından da tepeden kendisini boşluğa bırakarak intihar ettiği belirlendi. Güneş'in olay yerine gelen ailesi sinir krizleri geçirirken, güçlükle sakinleştirildi.


DHA
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst